1100 TL M2 SSD önerisi

Critness

Megapat
Makaleler
4
Yer
Osmaniye/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Laptopumda mevcut olan SSD bu;
M2 SSD ölçülerini çok bilmiyorum, şuanki SSD'min ölçüsü nedir? Neye göre bakmalıyım?
Bunun yerine 1 TB SSD takacağım, bütçe 1100 TL civarıdır. Önerinizi beklerim. İyi sosyaller.
Kullandığın SSD 2280 hocam, 2280 olarak bakabilirsin zaten genelde ebatları budur,şimdi size SSD bakınıp önerilerde bulunucam, Windows kuracaksınız değil mi ? Dram olan modellere bakacağım duruma göre ondan soruyorum.

Son düzenleme:
Kullandığın SSD 2280 hocam, 2280 olarak bakabilirsin zaten genelde ebatları budur,şimdi size Ram bakınıp önerilerde bulunucam, Windows kuracaksınız değil mi ? Dram olan modellere bakacağım duruma göre ondan soruyorum.
Windows kuracağım da RAM yazmışsınız, DRAM mi demek istediniz?

Kullandığın SSD 2280 hocam, 2280 olarak bakabilirsin zaten genelde ebatları budur,şimdi size Ram bakınıp önerilerde bulunucam, Windows kuracaksınız değil mi ? Dram olan modellere bakacağım duruma göre ondan soruyorum.
Hocam 1 haftadır Ram almak için araştırma yapıyorum kusura bakmayın SSD araştırıp yazıcam demek istedim. :D Son konularıma bakarsanız sürekli Ram konularındayım.
Bu Ram 1GB Dram barındırıyor, ısınma sorunları ve hız dalgalanma sorunları var vs deniliyordu ama genelde tavsiye ediliyor. biraz daha bütçeniz varsa 1GB Dram var bunda da
ama ben bunu 2 hafta önce 1200 liraya aldım zam gelmiş baya pahalanmış.

Son düzenleme:
Hocam 1 haftadır Ram almak için araştırma yapıyorum kusura bakmayın SSD araştırıp yazıcam demek istedim. :D Son konularıma bakarsanız sürekli Ram konularındayım.
Bu Ram 1GB Dram barındırıyor, ısınma sorunları ve hız dalgalanma sorunları var vs deniliyordu ama genelde tavsiye ediliyor. biraz daha bütçeniz varsa 1GB Dram var bunda da
ama ben bunu 2 hafta önce 1200 liraya aldım zam gelmiş baya pahalanmış.
Uçmuş onun fiyatı. Kioxia da sıkıntılı diye uzak duruyordum. Bu SSD nasıl? Laptopuma uyar mı?

Uçmuş onun fiyatı. Kioxia da sıkıntılı diye uzak duruyordum. Bu SSD nasıl? Laptopuma uyar mı?
2280 modeller uyar, bu modelde Dram yok ve hız konusunda %30 doluluktan sonra baya yavaşlamalar başladığını duymuştum, size bırakıyorum hocam, birazdan değerli arkadaşlar değerli önerilerde bulunur umarım işinizi hallederler. Bende bakınıyorum

2280 modeller uyar, bu modelde Dram yok ve hız konusunda %30 doluluktan sonra baya yavaşlamalar başladığını duymuştum, size bırakıyorum hocam, birazdan değerli arkadaşlar değerli önerilerde bulunur umarım işinizi hallederler. Bende bakınıyorum
Sizin SSD'de karar kıldım gibi ama akşama kadar bekleyeceğim. Akşama kadar öneri olmazsa sizin önerdiğinizi alacağım.

Kioxia SSD'yi sipariş ettim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı