1100 TL ses kasmak ve müzik dinlemek için kulaklık önerisi

TurtleKapluk

Centipat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepower Kyruse kullanıyorum, en yeni nesil kulaklıklarının Kyruse olması lazım.
Gerek oyunlarda gerek müziklerde başarılı iş çıkarıyor ayrıca müziklerde titreşim özelliği efsane bir deneyim sunuyor.
Benim tavsiyem yılbaşına kadar her gün incehesap.com'u takip etmeniz, güzel indirimler yapıyorlar.
Yılbaşını da es geçmezler.

Son düzenleme:
Teşekkürler Hocam elinize emeğinize sağlık. Fakat bir sorum daha var, havit gamenote h2002p diye bir model daha buldum ve yorumları gayet iyi. Biraz daha araştırdığımda technopatta da sevilen, f/p olan bir kulaklık olduğunu gördüm. Sizce alınır mı?

Gamepower kizaru kullanıyorum, en yeni nesil kulaklıklarının kizaru olması lazım.
Gerek oyunlarda gerek müziklerde başarılı iş çıkarıyor ayrıca müziklerde titreşim özelliği efsane bir deneyim sunuyor.
Benim tavsiyem yılbaşına kadar her gün incehesap.com'u takip etmeniz, güzel indirimler yapıyorlar.
Yılbaşını da es geçmezler.

Teşekkürler hocam elinize emeğinize sağlık.

Kızaru almanızı tavsiye etmem ben 2 3 yıldır kullanıyorum pedleır soyuldu kulaklıgın her 2 tarafıda kırıldı ama ses kalıtesıne bir şey demem ama kozmetık olarak çok kötü bir kulaklık.

Kızaru almanızı tavsiye etmem ben 2 3 yıldır kullanıyorum pedleır soyuldu kulaklıgın her 2 tarafıda kırıldı ama ses kalıtesıne bir şey demem ama kozmetık olarak çok kötü bir kulaklık.
Düzelttim hocam, dediğiniz gibi kizaru birkaç yıldır piyasada zaten, kyruse kullanıyorum. En yeni nesil kulaklıkları kyruse, kulak ergonomisi için de daha geliştirilmiş. İncelemesini de bırakayım;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düzelttim hocam, dediğiniz gibi kizaru birkaç yıldır piyasada zaten, kyruse kullanıyorum. En yeni nesil kulaklıkları kyruse, kulak ergonomisi için de daha geliştirilmiş. İncelemesini de bırakayım;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da muhtemeln aynıdır sesi iyi kalitesi çöptur 2 yılda kualklıgın kırılması normal değil pedler anlasır belki ama.

kızarunun aynısı değişiklik yok ben bilindik marka almanızı öneririm sağlam corsaır vs

Yeni konular

Geri
Yukarı