1100 TL'ye kadar kasa önerilerim

Benim attığım mesh modeli hocam. İtopya'da sıklıkla indirime giriyor şu an 900 TL. Aquaris'in neden alınmayacağını konuda belirttim.

P360A'nın 700 TL fiyatı var. O fiyata 2 tane 120mm fan koyulması pek mantıklı değil fakat rehbere ekleyeceğim. Öneri için teşekkürler. N5 mfi bilerek koymadım.
Hocam önerilerdeki birçok kasada 2 fan var. P360A o bütçede alınabilecek en iyi kasalardan biri belki de en iyisi. Fanları ARGB ve çok sessiz. Kasanın egzoz fanı olmaması hariç hiçbir eksiği yok. P400A önerip onu önermemek yanlış olur genelde yeni bir kasa olduğu için pek bilinmiyor ama yurtdışında P400A'nın yerini aldı bile. Stock halinde bile muazzam bir hava akışı var. Elinize sağlık yine de güzel bir rehber olmuş.

Hocam önerilerdeki birçok kasada 2 fan var. P360A O bütçede alınabilecek en iyi kasalardan biri belki de en iyisi. Fanları ARGB ve çok sessiz. Kasanın egzoz fanı olmaması hariç hiçbir eksiği yok. P400A önerip onu önermemek yanlış olur genelde yeni bir kasa olduğu için pek bilinmiyor ama yurtdışında P400A'nın yerini aldı bile. Stock halinde bile muazzam bir hava akışı var. Elinize sağlık yine de güzel bir rehber olmuş.

P360A'yı da listeye ekledim. 2 fanlı kasaların çoğuna eksiği fan sayısının az olması yazdım zaten.

Benim attığım mesh modeli hocam. İtopya'da sıklıkla indirime giriyor şu an 900 TL. Aquaris'in neden alınmayacağını konuda belirttim.

P360A'nın 700 TL fiyatı var. O fiyata 2 tane 120mm fan koyulması pek mantıklı değil fakat rehbere ekleyeceğim. Öneri için teşekkürler. N5 mfi bilerek koymadım.
Su an xpg Battlecruiser Hepsiburada var her gün fiyatı yükseliyor ama olsun.
Haberiniz olsun eklemek isterseniz.
Galiba Amazondaki son kasayida ben aldım gelirse.

@adam gibi adam 1050 ti P360A'da gelen fanlar sıradan fan değil, tanesi 200 liraya satılan SK120 DRGB fanlar. Ayrıca P360A genel özellik olarak P400A'dan daha üstün, bir nevi makyaj kasa P400A gibi bir şey. Yani sadece fan sayısına bakmamak lazım, o iki fanla bile P400A hariç tüm kasaları cebinden çıkartır performansta, P400A ile kafa kafaya olur.

@adam gibi adam 1050 ti P360A'da gelen fanlar sıradan fan değil, tanesi 200 liraya satılan SK120 drgb fanlar. Ayrıca P360A genel özellik olarak P400A'dan daha üstün, bir nevi makyaj kasa P400A gibi bir şey. Yani sadece fan sayısına bakmamak lazım, o iki fanla bile P400A hariç tüm kasaları cebinden çıkartır performansta, P400A ile kafa kafaya olur.

Tamam hocam. Ekledim rehbere de internetten baktım güzel kasaymış harbiden.

Yeni konular

Geri
Yukarı