₺11000 gaming laptop önerisi

MSI 9000 TL ile üzeri bütçe için en iyi seçim çünkü. Bence sen bilmeden yorum yapma. Ayrıca PC ile laptop aynı değildir.
Alakkası yok nerde en iyi modele göre değişir Gamegaraj ve Monster fiyatına göre çok iyi, biliyorum aynı olduğunu adam laptop istiyor sen masaüstü öneriyorsun ne kadar cahilce.

Alakkası yok nerde en iyi modele göre değişir Gamegaraj ve Monster fiyatına göre çok iyi, biliyorum aynı olduğunu adam laptop istiyor sen masaüstü öneriyorsun ne kadar cahilce.
MSI laptopu yok mu kanka?

MSI laptopu yok mu kanka?
Bu paraya 1660ti alınabilirken neden 1650 alıyim?

Bu paraya 1660 Ti alınabilirken neden 1650 alıyim?

Dostum MSI kalite konusunda istikrar tutturmuş bir laptop markasıdır. Monster laptoplar ise Rus ruleti gibi iyi gelene çok iyi kötü gelen sürünüyor. Yani bir istikrar söz konusu değil. GameGaraj yeni bir marka bundan dolayı yorum yapmıyorum çünkü marka hakkında yerli olduğu dışında herhangi bir tecrübem veya bildiğim bir şikayet yok. MSI neden bu kadar iyi dersen köklü bir firma. Kendi ekran kartı, anakart, monitör, kasa vb. ürünleri var. Bu yüzden de malzeme kalitesi, stabilite, performans konusunda çok tecrübeliler. Monster ise toplama laptop ürettiği için genelde yukarıda bahsettim gibi Rus ruleti oluyor.

Seenin önerini görelim, acaba MSI'den kaliteli ne önereceksin :D.
MSİ'den kaç para aldın?
Seenin önerini görelim, acaba MSI'den kaliteli ne önereceksin :D.
hem 10. nesil işlemci, hem 16gb ram (sende 8gb), hem 1660ti
Dostum MSI kalite konusunda istikrar tutturmuş bir laptop markasıdır. Monster laptoplar ise Rus ruleti gibi iyi gelene çok iyi kötü gelen sürünüyor. Yani bir istikrar söz konusu değil. GameGaraj yeni bir marka bundan dolayı yorum yapmıyorum çünkü marka hakkında yerli olduğu dışında herhangi bir tecrübem veya bildiğim bir şikayet yok. MSI neden bu kadar iyi dersen köklü bir firma. Kendi ekran kartı, anakart, monitör, kasa vb. ürünleri var. Bu yüzden de malzeme kalitesi, stabilite, performans konusunda çok tecrübeliler. Monster ise toplama laptop ürettiği için genelde yukarıda bahsettim gibi Rus ruleti oluyor.
Tamam da performans az ise kalite neye yarar?

Kalite az olduktan sonra performans ne işe yarayacak hocam :D dağılır gider o PC. Ama bence o bütçeye MSI bakmayınız. HP Omen, Acer ve ASUS modelleri daha ucuz ve kalite olarak da kötü değiller.
Dağılır gider derken? Benim dediğimi daha uzun süre kullanır donanımdan dolayı MSİ olan laptop daha Flight Simulator düzgün oynatamıyor yani kasıyor.

Dağılır gider derken? Benim dediğimi daha uzun süre kullanır donanımdan dolayı MSI olan laptop daha Flight Simulator düzgün oynatamıyor yani kasıyor.

Oynatamama nedeni kullanılan kartın daha düşük versiyon olmasındandır. Dağılır gider dememdeki amaç ise şu; eğer soğutması, anakartı, RAM'leri ve bataryası kötü ise ne olur? İşlemci ve ekran kartı dışındaki parçalara da önem verilmeli kalite dediğim bu. Şey gibi düşünün neden 10TL'lik fare değil de SteelSeries gibi markalar tercih ediyoruz. Ama MSI'ın pahalı olduğunu da kabul ediyorum cidden muadillerine göre fazla para istiyorlar.

Geri
Yukarı