11000 TL'ye notebook için Black Friday indirimleri beklenmeli mi?

Xborax

Centipat
Merhaba.
Acer Nitro serisinden bir ürün alacaktım 10.900 TL'ye fakat tükenmiş. 9999 TL'ye i5 10300H, 16 GB RAM (2666MHz) ve 1650 Ti veriyor. 900 TL için hem RAM'den hem de işlemciden kısmak istemiyorum. Stok tazelense bile ürünün tekrar aynı fiyata konulacağınıda üzülerek sanmıyorum. Acaba Black Friday indirimleri beklenir mi? Bu bütçeye neler alabilirim sizce? Geçen sene takip etmemiştim maalesef. Takip eden varsa veya düşüncesi olan varsa aydınlatırsa sevinirim.

Bence şimdi alın çünkü dolar kurundaki artış sebebiyle indirimle gene 11.000 TL'ye gelebilir. Benim düşüncem bu yönde.

Kur sürekli artıyor, en mantıklı indirim yarın olacak İncehesap Gaming gecesi indirimleri. Her hafta bir laptop indirime giriyor. Yarın bir göz atın.

Bence şimdi alın çünkü dolar kurundaki artış sebebiyle indirimle gene 11.000 TL'ye gelebilir. Benim düşüncem bu yönde.

Bende onu düşünüyorum. Fakat koca memlekette stok kalmadı. Acer Nitro satan Türkiye'de 5 kişi var şaka gibi .

Dostum bildiğim tek ve yegane şey şu köşede paran varsa değeri azalıyor haberin olsun alabiliyorken al derim.

Dostum bildiğim tek ve yegane şey şu köşede paran varsa değeri azalıyor haberin olsun alabiliyorken al derim.

Eş dosta sorduracağım yurt dışından gelen var mı diye. Böyle bir salaklığa maruz kalmak bir tarafa emeğe üzülüyorum. Maaşlarda zam durumu da olmadı. Parayı çöpe atmaktan farksız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…