1100TL oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
1100 TL

ygtslck01

Hectopat
Daha fazla  
HyperX Cloud 2 düşünüyorum fakat çoğu forumda 7.1 kötü ses kasılmıyor gibi şikayetler var ben 2-3 yıl önce taktım ve kulaklığın sesi beni cidden tatmin etti. Bayağı yüksekti, kendi sesimi duyamıyordum şarkı dinlemek çok zevkliydi. Cloud 2 mi almalıyım yoksa aynı ses kalitesini yüksekliğini yalıtmını verecek kulaklık var mı?
Uzun kullanımda terleme kulak ağrısı gibi yan etkileri var mı Cloud 2'nin çünkü ben FPL C kasıyorum ve çoğu saatim CS de geçiyor yani bayağı kulağımda takılı kalacak.

Son düzenleyen: Moderatör:

Önerdiğin her kulaklık bütçemi aşıyor ilginçsin 😀😀 Cloud 2 alıp geçeceğim galiba.

Önerdiğin her kulaklık bütçemi aşıyor ilginçsin 😀😀 Cloud 2 alıp geçeceğim galiba.
Cloud 2 alırsan pişman olursun, benden söylemesi, attığım kulaklıklar 1 ay öncesine kalmadan zaten fiyatları 1000 TL civarında olan kulaklıklar, aynı seviye de değiller.
Ha "offff ben hyperx delisiyimmm, hep ondan almalııııııyım,en iyisi ooooooo" Diyorsan.

Cloud 2 alırsan pişman olursun, benden söylemesi, attığım kulaklıklar 1 ay öncesine kalmadan zaten fiyatları 1000 TL civarında olan kulaklıklar, aynı seviye de değiller.
Ha "offff ben HyperX delisiyimmm, hep ondan almalııııııyım, en iyisi ooooooo" diyorsan.

Ha "offff ben HyperX delisiyimmm, hep ondan almalııııııyım, en iyisi ooooooo" diyorsan.

H410MH anakart var içinde nasıl bir ses sürücüsü var bilmiyorum Cloud 2 de kendinden sürücü olduğu için onu düşünüyürum ve çoğu profeyonel oyuncu onu kullanıyor stereo şekilde bende öyle yapabilirim.

H410MH anakart var içinde nasıl bir ses sürücüsü var bilmiyorum Cloud 2 de kendinden sürücü olduğu için onu düşünüyürum ve çoğu profeyonel oyuncu onu kullanıyor stereo şekilde bende öyle yapabilirim.
Stereo zaten anakarttan bağlı ses sürücüsü olmadan kullanmak demek, o zaman neden ses sürücüsünün olup olmadığına dikkat ediyorsun?
Ayrıca Stereo olarak attıklarım Cloud 2'den çok daha iyi.

Geri
Yukarı