111 metre saha dolabı mesafesi iyi mi?

Çok sevindim bu rakamları duyunca, ileride taahhüt bir bitsin NetSpeed'ya da TurkNet VDSL taşıyacağım.
Arkadaşlar sizin internetler nasıl? Ben sırf upload yükseleceği için seviniyorum çünkü yayın açmak istiyorum, ek gelir için ve eğlence için. Amacım 720p 60FPS 3-4K bit yayın açmak. NetSpeed 94 TL olan tarifesine geçmeyi düşünüyorum. 79 Mbps down ve 8 upload vaadi ediyor. Yeteceğini düşünüyorum. Eğer yetmez ise bir düşük tutmaya çalışırım. Düşünceleriniz neler? Yorumlarınızı okumak heyecanlandırıyor desem yeridir, VDSL için sevinen hayat bize neler yaşatmaz :)

Son zamdan sonra TurkNet F/P drumunu kaybetti *VDSL* altyapı için. Comnet'e bakabilirsiniz sunucu bağlantıları açısından sizin için daha yararlı olacaktır ayrıca fiyatı çok daha uygun.

Arkadaşlar sizin internetler nasıl? Ben sırf upload yükseleceği için seviniyorum çünkü yayın açmak istiyorum, ek gelir için ve eğlence için. Amacım 720p 60fps 3-4k bit yayın açmak. Netspeed 94 TL olan tarifesine geçmeyi düşünüyorum. 79 mbps down ve 8 upload vaadi ediyor. Yeteceğini düşünüyorum. Eğer yetmez ise bir düşük tutmaya çalışırım. Düşünceleriniz neler? Yorumlarınızı okumak heyecanlandırıyor desem yeridir, VDSL için sevinen hayat bize neler yaşatmaz :)
Hocam ben de kullanıyorum NetSpeed 35 Mbps paketini. Vaad ettiği hızları gayet verebiliyor. Ping ve paket kaybı sorunlarım olmadı şimdiye kadar. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
6 Mbps upload ile 720p60 yayınlar açabiliyorum Discord üzerinden. Arkadaşlarım görüntü kalitesinin çok iyi olduğunu ve karelenmenin olmadığını söylüyorlar.

64 metre mesafede 100 mbps alıyorum. TurkNet hat değerlerimi fotoğrafa bıraktım.

HIZ TESTİ TURKNET.PNG

Tahmini yazan değere aldırma bu arada ben de 83 mbps yazıyordu fakat 100 mbps alabiliyorum. Eğer hattın iyiyse 100 mbps alabilirsin. @EkmekArasiHDD

Son düzenleme:
64 metre mesafede 100 mbps alıyorum. TurkNet hat değerlerimi fotoğrafa bıraktım.

Eki Görüntüle 1100004
Tahmini yazan değere aldırma bu arada ben de 83 mbps yazıyordu fakat 100 mbps alabiliyorum. Eğer hattın iyiyse 100 mbps alabilirsin. @EkmekArasiHDD
Ben de 111 m beyan ediliyor altyapı sorgusunda yani en az 75 alabileceğimi düşünüyorum ben de. Ve acaba 100 Mbps olan paketi alsam daha iyi mi olur sonuçta o da 98 TL. Yani en azından alabileceğim Maksimum hızı görmüş oluruz. Öyle değil mi?
Son zamdan sonra TurkNet F/P drumunu kaybetti *VDSL* altyapı için.comnet'e bakabilirsiniz sunucu bağlantıları açısından sizin için daha yararlı olacaktır ayrıca fiyatı çok daha uygun.

Cinnet altyapı sorguladım 80 Mbps maksimum sonucunu aldım Comnet sitesinde 1Gbps internet 400 lira. Aslında uygun diğer ISS'lere göre. Ama tâbi sadece fiber altyapı bunu destekliyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı