11400F için 900TL soğutucu önerisi

Son düzenleme:
Bu arada Arctic Freezer 34 e-Sports Duo diye hava soğutma aldım bugün montajı yapayım derken bir baktım benim anakarta uymadı. Ama açıklama kısmında 1200 cip set yazıyordu soğutmanın.

OC yapılmayacak ise Snowman M200 yeterli gelebilir 70-75 derece üstüne çıkmaz işlemciniz. 80 TL civarı.
Bu kadar bütçede O.C yapılmayacak ama stok soğutucudan farksız bir soğutucuda olmaz hocam, madem bütçe var, bari iyisinden alsın.
Bu arada Arctic Freezer 34 e-Sports Duo diye hava soğutma aldım bugün montajı yapayım derken bir baktım benim anakarta uymadı. Ama açıklama kısmında 1200 cip set yazıyordu soğutmanın.
Hocam soket ile alakası yok, sığma durumu anakarta bağlı, olucağını zannetmiyorum. Kasa linkini atarsanız daha iyi olur.

O soğutucu uymalı normalde. Bu arada o model alınmamalı, biz bunu fiyatı uygunken öneriyorduk. Bütçeniz 900 TL ise sıvı soğutmalara bakabilirsiniz. Nede olsa sıvı soğutmayı işlemci değiştirince de kullanabilirsiniz.

Bu kadar bütçede O.C yapılmayacak ama stok soğutucudan farksız bir soğutucuda olmaz hocam, madem bütçe var, bari iyisinden alsın.

M200 ile Intel stok fan arasında rahat 5-10 derece var hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı