11400F için 900TL soğutucu önerisi

Zaten OC yapılmıyor o işlemciye, stok fan yeter ancak kasa hava akışı kötü ise ve illa para harcamak isterseniz Scythe fuma 2 alabilirsiniz, fiyatı 600 TL civarı. (sıvı soğutmalara yakın performansı var, çoğundan da iyidir.)

Hocam illa harcamak ister miyim istemem tabii ki de fakat stok soğutucunun sesi cidden rahatsız edici. Eski sistemimden kalma Corsair H100I V2 sıvı soğutucum var ama onun ayakları olmuyor yoksa hiç bu arayışlara girmeyeceğim de.

Hocam illa harcamak ister miyim istemem tabii ki de fakat stok soğutucunun sesi cidden rahatsız edici. Eski sistemimden kalma Corsair H100I V2 sıvı soğutucum var ama onun ayakları olmuyor yoksa hiç bu arayışlara girmeyeceğim de.

Bu soğutucunun 1151 soket desteği var, 1151 olanların 1200 sokete de desteği var diye biliyorum. Intel için olan braketleri mi eksik? Eğer öyleyse internetten belki temin edilebilir fazla bilgim yok ama.

Bu soğutucunun 1151 soket desteği var, 1151 olanların 1200 sokete de desteği var diye biliyorum. Intel için olan braketleri mi eksik? Eğer öyleyse internetten belki temin edilebilir fazla bilgim yok ama.

Evet hocam braketim yok maalesef evde duruyor Corsair.

Anakarta giren civatalar boşta dönüyor denedim ve büyük hüsrana uğramıştım. Güzelim Corsair'i kullanamadığım içir. Ne bir pompa sesi ne de başka bir şey. Tertemiz sıvı soğutucum. Bende satılığa çıkarttım mecbur.

Evet hocam braketim yok maalesef evde duruyor Corsair.

Anakarta giren civatalar boşta dönüyor denedim ve büyük hüsrana uğramıştım. Güzelim Corsair'i kullanamadığım içir. Ne bir pompa sesi ne de başka bir şey. Tertemiz sıvı soğutucum. Bende satılığa çıkarttım mecbur.

Şurdan baksana dostum uygun olan var mı diye.

Şurdan baksana dostum uygun olan var mı diye.

İnşallah uyar keşke uysa be hocam. Çok sağ olasın da denemek lazım bunları göz kararı olmuyor ki.

Attığım linkte hep AMD için var. Biraz araştırırsan bulabilirsin.

Aliexpress'te baya var ama biraz pahalı.

Geri
Yukarı