115.000 TL'ye motosiklet önerisi

Yaşım tutmuyor maalesef A2 için ama önerdiğiniz motorlara bakacağım ehliyet yetmese bile en fazla ceza yerim ya

Motorun bağlanma tehlikesi de var sadece ceza değil. Profilinde 24 yazıyor ama. :D Yerinde 18'e kadar bekleyip o süre zarfında para biriktirip daha iyi bir model alırım.

Motorun bağlanma tehlikesi de var sadece ceza değil. Profilinde 24 yazıyor ama. :D Yerinde 18'e kadar bekleyip o süre zarfında para biriktirip daha iyi bir model alırım.

Lisede olduğum için her gün ise gidemiyorum turizim lisesindeyim mayıs'ta başlayıp eylül'e kadar çalışacağız 15+ maaş alacağız

Ben de başlangıç için uzun araştırmalar sonucuda TVS RTR 200 aldım. Fiyatına göre sunduğu özellikler sizi tatmin edecektir diye düşünüyorum. Bir bakın derim.

Motor tecrüben yoksa Scooter'la başlamanı öneririm. Yazdığın açıklamaya bakılırsa motora yeni başlıyorsun.

İki yıl daha bekle sonra Pulsar 200 al.

Mondial Revival.

Honda Pcx 125, Kuba Chia 125 ve Mondial Ressivo 250 modelleri gibi Önerisi olan var mı? Honda ömürlük ama fiyatı yüksek farklı bir Önerisi olan var mıdır?

Honda PCX 125, Küba chia 125 ve Mondial ressivo 250 modelleri gibi önerisi olan var mı? Honda ömürlük ama fiyatı yüksek farklı bir önerisi olan var mıdır?

Yamaha NMAX, SYM ADX 125.

Honda Pcx 125, Kuba Chia 125 ve Mondial Ressivo 250 modelleri gibi Önerisi olan var mı? Honda ömürlük ama fiyatı yüksek farklı bir Önerisi olan var mıdır?

Çin malı scooterdan başka bir şey alırsa hata eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı