11500 TL laptop önerisi

RTX isterseniz diye şöyle koyayım dedim. Kendim kullanıyorum, soğutması, performansı falan gayet iyi. Control Ultra, RTX Ultra DLSS kalite 45-60 FPS arasında. Omen Control Center'a undervolt seçeneği de geldi, Warzone'da fanları turboya almadan 85 derece ortalamada gezen işemci undervolttan sonra turbosuz 80 derece ortalamada. Giriş seviyesinde RTX tecrübe etmek için fena değil. MSI, işlemciden kaynaklı bir tık daha performanslıdır. Sadece oyun için ise çok da fark etmezsiniz farkı, render işlerine girecekseniz MSI daha mantıklı.

Son düzenleme:
HP Omen 15 alın ben bunu aldım ve İntel GPUyu devre dışı bırakabiliyorum Descrite ye alınca sadece RTX 2060 çalışıyor.Ayriyeten ince çerçeveli IPS %72 NTSC Ekranı var. Soğutmasındanda memnunum.Bataryasıda iyi.

HP Omen 15 alın ben bunu aldım ve İntel GPUyu devre dışı bırakabiliyorum Descrite ye alınca sadece RTX 2060 çalışıyor.Ayriyeten ince çerçeveli IPS %72 NTSC Ekranı var. Soğutmasındanda memnunum.Bataryasıda iyi.
Işık sızması ya da CW gibi sıkıntıları var mı? Soğutması aşırı gürültülü mü yoksa standart laptop gürültüsü seviyesinde mi?
IPS %72 NTSC Ekranı var
Bu iyiymiş. Bu fiyat bandında pek bulunmuyor. Ekranı iyi olmalı.

Satıcısı hakkında bilgim yok.

Tasarım olarak çok hafif ve ince bir cihaz.

Monster yılbaşı indiriminden alabilirsiniz ve Monster'ın sitesinden alırsanız upgrade edebilirsiniz.

O modelin hem ısınma, hem de menteşe problemi var diye biliyorum. Bir 8 GB daha koyması gerekecek üstelik.

İnsanların indirim kovaladığı bir Discord grubundayım. Orada alıp memnun olan kişiler vardı. Onları tekrar görürsem dediklerinizi sorarım. Bende pek bilgi sahibi değilim bu modelde.

YouTube'da biraz araştırdım. Sıcaklıklar ortalama CPU 90 GPU 75 derece civarında geziyor. Benzer sıcaklıklar diğer Omen içinde geçerli. CPU'nun anlık 95-96 derecelere çıktığını gördüm. Açıkcası ben 2 modelide almazdım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı