11500 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
11500
https://www.hepsiburada.com/excalib...U?magaza=EXCALIBUR&url_src=and-product-detail ekranı 144 Hz bunu alsam mı bilemedim herkes Excalibur kötüdür falan yazmış forumlarda siz ne dersiniz?

Benim şu an yazdığım bilgisayar Casper'in iş ve giriş seviyesi oyun bilgisayarı ve hiç memnun değilim bilgisayarı 8 GB RAM aldım 4 GB RAM çıktı 1TB hard disk +254 GB SSD vardı hard disk çıkmadı bilgisayarı hiç teknik servise götürmedim veya bir bilgisayarcıya açtırmadım çalınmış olma imkanı yok Casper'den uzak durun bilgisayar alırsınız içinden eksik parça çıkar

Dell de alabilirsin ama HP çok daha iyi olur hacklenmez diğer klavyelere göre çok daha verimli olur ve en önemlisi üzerinde parmak izi okuyucusu var yani neredeyse tüm HP modellerinde var zaten bizim evde bir HP var 14 yıllık onun üzerinde bile parmak izi okuyucusu var ve o bilgisayar sade oyun değil aynı zaman da iş için harika bir bilgisayar çok cool görünüyor ve en azından dışarı çıktığınız zaman insanların ilgisini çekecek türden bir bilgisayar ben olsam bu bilgisayarı tercih ederim her şeyden öte bu bilgisayar çöp bil bilgisayar bile olsa ortamda bir havanız olur eğer benim gibi ortam adamıysanız sürekli iş ve ıyun oynamak için bilgisayar kullanıyorsanız tam size göre bir bilgisayar.

Bunun 1650ti ekran kartlısı var ben de memnunum.(8 gb ram ekleme yaptım ben siz de böyle yaparsanız daha iyi)

Geri
Yukarı