11500 TL laptop önerisi

Işık sızması ya da CW gibi sıkıntıları var mı? Soğutması aşırı gürültülü mü yoksa standart laptop gürültüsü seviyesinde mi?

Bu iyiymiş. Bu fiyat bandında pek bulunmuyor. Ekranı iyi olmalı.
Omen Gaming Hub da Undervolt inteligent yaptım otomatik ayarlıyor 15 dakikada. Warzone de 80 81 dereceler.Işıksızması flan yok Laptop mukemmel gibi bişey. Bataryada Discrite modunda 3 saat 10/20 dakika flan Firefox dan video izletiyor belkide daha fazladır full test yapmadım daha iyi pil güç ayarında, 144 hz de ve %90 parlaklıkta. Hybrid modunu kullansaydım 5-6 saat giderdi heralde belkide daha fazla denemedim. Undervolt açtığım için ısı değerleri iyi olunca fan seside azaldı sanırım ve FPS lerde baya iyi. genelde kulaklık kullanıyorum ve Controller la oynarım. Fanlarda rahatsız edici birşey duymadım herşey normal.Her zaman otomatik ayarları tercih ederim.

Son düzenleme:
Omen Gaming Hub da Undervolt inteligent yaptım otomatik ayarlıyor 15 dakikada. Warzone de 80 81 dereceler.Işıksızması flan yok Laptop mukemmel gibi bişey. Bataryada Discrite modunda 3 saat 10/20 dakika flan Firefox dan video izletiyor belkide daha fazladır full test yapmadım daha iyi pil güç ayarında, 144 hz de ve %90 parlaklıkta. Hybrid modunu kullansaydım 5-6 saat giderdi heralde belkide daha fazla denemedim. Undervolt açtığım için ısı değerleri iyi olunca fan seside azaldı sanırım ve FPS lerde baya iyi. genelde kulaklık kullanıyorum ve Controller la oynarım. Fanlarda rahatsız edici birşey duymadım herşey normal.Her zaman otomatik ayarları tercih ederim.
Omen Command Center olayına bir baktım. Cidden mükemmelmiş. Kendi yazılımı ile undervolt ve bir çok şey yapılabiliyormuş. CW ve ışık sızması da yoksa çok iyiymiş.

Omen Command Center olayına bir baktım. Cidden mükemmelmiş. Kendi yazılımı ile undervolt ve bir çok şey yapılabiliyormuş. CW ve ışık sızması da yoksa çok iyiymiş.
Ekran kalitesi çok iyi ve intel gpuyu devredışı bırakabilmekte çok iyi bir özellik daha fazla FPS alıyorsun. Acer Predatorle bunun arasında kalmıştım iyiki bunu almışım diyorum. Ve indirimde 10.7kya aldım 12k olsaydı yine alırdım çünkü benim için %72 NTSC ve RTX'li olması önemliydi ve bu özelliklerle bu fiyat bandında alternatifi yoktu sanırım.
Ben Hybrid modunda kullanıyorum fan sesi daha az geliyor ve batarya da daha uzun süre kullanılıyor.
Ve undervoltsuz kullanmak daha sağlıklı bence
Hybrid modunda bataryada küçük bir video oynatma testi yaptım ve 7 saatin üzerinde video oynatıyor baya iyi bence.

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı