12.000₺ Android telefon önerisi

Bütçe
~12000 ₺

kaiser soze

Kilopat
Makaleler
3
İyi akşamlar. Dayım için telefon sipariş vereceğim. Aklımdan geçen bazı modeller var. Sipariş öncesinde size de danışmak istedim. Bütçeyi taş çatlasa 13 bine çıkartırız. Kriterleri belirteyim.
  • En az 256 GB depolama, 6 GB RAM
  • OIS tercih sebebidir. Kendisinin eli biraz titrer.
  • Güncel teknolojili işlemciye sahip olsun ki şarjı çabuk bitmesin. Ancak oyun amacı da yok. 59 yaşındadır. Sosyal medya kullanımı yoğundur. Çok gezer ve gezdiği yerlerden fotoğraf paylaşımı ve canlı yayın alışkanlığı var.
  • Ortalama 12 bin lira civarı olabilir.
  • Kurumsal bir satıcı olması tercih sebebidir.

Samsung Galaxy A25 5G 256GB şu an en yakın olduğum model. Xiaomi bizim sülalede yaygın ama güncel modelleri ya özellik yada fiyat olarak makul gelmiyor. Sizin önerinize açığım. Kısa sürede cevap verirseniz sevinirim. İyi forumlar.

Son düzenleme:
İyi akşamlar. Dayım için telefon sipariş vereceğim. Aklımdan geçen bazı modeller var. Sipariş öncesinde size de danışmak istedim. Bütçeyi taş çatlasa 13 bine çıkartırız. Kriterleri belirteyim.
  • En az 256 GB depolama, 6 GB RAM.
  • OIS tercih sebebidir. Kendisinin eli biraz titrer.
  • Güncel teknolojili işlemciye sahip olsun ki şarjı çabuk bitmesin. Ancak oyun amacı da yok. 59 yaşındadır. Sosyal medya kullanımı yoğundur. Çok gezer ve gezdiği yerlerden fotoğraf paylaşımı ve canlı yayın alışkanlığı var.
  • Ortalama 12 bin lira civarı olabilir.
  • Kurumsal bir satıcı olması tercih sebebidir.

Samsung Galaxy A25 5G 256 GB şu an en yakın olduğum model. Xiaomi bizim sülalede yaygın ama güncel modelleri ya özellik ya da fiyat olarak makul gelmiyor. Sizin önerinize açığım. Kısa sürede cevap verirseniz sevirim. İyi sosyaller.

A34 iyidir işlemcisi de iyi.

Galaxy A34 olabilir. Küçük satıcılara güvenemiyorum. Amazon vasıtasıyla İncehesap veriyor 12999 liraya. Sizin tercih ettiğiniz satıcı var mı? Siyah renk olması şart.

Bittibitiyor güvenilir bir satıcı mıdır?

Galaxy A34 olabilir. Küçük satıcılara güvenemiyorum. Amazon vasıtasıyla İncehesap veriyor 12999 liraya. Sizin tercih ettiğiniz satıcı var mı? Siyah renk olması şart.

Bittibitiyor güvenilir bir satıcı mıdır?

Son kararım Mediamarkt veya Vatan bilgisayar üzerinden 12999 liraya Samsung Galaxy A34 Siyah almak.

A25 ve A34'ün her ikisi de kurumsal satıcılarda aynı fiyata geliyor. A34'ün işlemcisinin iyi olduğunu söyleyen oldu. Bir de IP67 sertifikası varmış. Geri kalan farklar önemsiz. Teşekkür ederim herkese.

Geri
Yukarı