12.000 TL ile telefon önerisi

Bütçe
12.000-13.000

Batwo

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xbox Series X - iPhone 13 White 128GB
Meslek
Satış Operasyon Uzmanı
Arkadaşlar herkese merhaba, fiyatlar sürekli güncellendiği için geçmiş konulara göz gezdirdiğimde cihaz fiyatları aynı değil, bu yüzden yeni konu açmak durumunda kaldım. Bu akşam bir cihaz almam gerekiyor. Tutar 12.000 13.000 maksimum olacak şekilde. Güncel kullanım amacı oyun olmayan sadece arama WhatsApp iki üç Instagram'da takılan genellikle dizi falan izlediğim bir cihaz olacak. Önerilerinizi rica ediyorum destekleriniz için şimdiden çok teşekkürler.

redmi 13 lere çok sıcak yaklaşmıyor insanlar bildiğim kadarıyla A34 13 üzeri 14 civarına gördüm o kadar vermek istemedim önceden 10 küsür civarınaydı sanki artmış normalde aklımda A34 vardı tam yeterli gözüküyordu. Fiyat araştırması yapıyorum, uyguna bulabilirsem A34 öncelikli olarak aklımda.

redmi 13 lere çok sıcak yaklaşmıyor insanlar bildiğim kadarıyla A34 13 üzeri 14 civarına gördüm o kadar vermek istemedim önceden 10 küsür civarınaydı sanki artmış normalde aklımda A34 vardı tam yeterli gözüküyordu. Fiyat araştırması yapıyorum, uyguna bulabilirsem A34 öncelikli olarak aklımda.
Ayrıca ithalatçı Garantili diye biliyorum. Can sıkıcı bir durum. A34 En son baktığımda 12800 civarı vardı büyük alışveriş sitelerinden 13k idi. Ne 14 ve üstü civarı verilmez. Biraz daha eklenip S21 FE alınabilir o paralara.

Hocam biraz daha eklenir dediğinizde 7.000 TL gibi bir tutar oluyor ayırdığım bütçe maalesef o kadarları bulmuyor.

Geri
Yukarı