12.000 TL laptop ├Ânerisi

Werlott

Zeptopat
Kat─▒l─▒m
16 Nisan 2021
Dostlar selamlar ­čĹő. Bana yakla┼č─▒k 5-6 sene gidebilecek uzun ├Âm├╝rl├╝ ve ona g├Âre de bir kasa sa─člaml─▒─č─▒ olan cihaz laz─▒m. A┼ča─č─▒dakilerden hangisini ├Ânerirsiniz veya ├Ânerebilece─činiz ba┼čka bir cihaz var m─▒? (B├╝t├že 12k'y─▒ ├žok a┼čmas─▒n istiyorum.)
NOT: Ben uzun s├╝re kullanaca─č─▒m i├žin rtx'li bir cihaz istiyorum sizce de mant─▒kl─▒ m─▒?
Ayr─▒ca tavsiyelerinizi nedenleriyle birlikte yazarsan─▒z ben de bilgilenirim, ┼čimdiden te┼čekk├╝rler ­čśŐ­čśŐ

Zenley

Centipat
Kat─▒l─▒m
10 Mart 2020
├ç├Âz├╝mler
1
HP alman─▒z─▒ tavsiye etmem. ─░lla ├╝├ž├╝nden biri olacaksa Lenovo olabilir.

redlions

Picopat
Kat─▒l─▒m
13 Kas─▒m 2020
├ç├Âz├╝mler
5
Yer
Rivia
Hikayeli oyun oynam─▒yorsan ya da Warzone gibi oyunlar oynam─▒yorsan RTX ├žok mant─▒kl─▒ de─čil ├ž├╝nk├╝ Valorant, CS:GO, LoL bu oyunlara RTX gelmez. Ha ama oynar─▒m diyorsan evet mant─▒kl─▒. ┼×ahsen benim b├╝t├žem 10000 civar─▒yd─▒ TUF FA506IU ald─▒m. Gayet memnunum.

KS
W

Werlott

Zeptopat
Kat─▒l─▒m
16 Nisan 2021
Hikayeli oyun oynam─▒yorsan ya da Warzone gibi oyunlar oynam─▒yorsan RTX ├žok mant─▒kl─▒ de─čil ├ž├╝nk├╝ Valorant, CS:GO, LoL bu oyunlara RTX gelmez. Ha ama oynar─▒m diyorsan evet mant─▒kl─▒. ┼×ahsen benim b├╝t├žem 10000 civar─▒yd─▒ TUF FA506IU ald─▒m. Gayet memnunum.
Ald─▒─č─▒n─▒z modelde gtx 1660ti m─▒ var ?
Aralar─▒ndan kesinlikle Legion 5. ├ça─č─▒r─▒n Legion hocam─▒ o daha bir ┼čevkle s├Âylesin.
­čść­čśćAsl─▒nda ben de a─č─▒rl─▒kl─▒ olarak Legion d├╝┼č├╝n├╝yorum ama acaba di─čerlerinde g├Âz├╝m kal─▒r m─▒ ki ? Ayr─▒ca neden herkes Legion ├Âneriyor cidden merak ediyorum­čĄö

Ryota

Picopat
Kat─▒l─▒m
7 Mart 2021
HP OMEN ve Legion'─▒ ├Âneririm. ─░kisinde de MUX var. Ben ┼čahsen Legion 5 ald─▒m. Kasas─▒ bana daha sa─člam hissettirdi, i├žerisinde 115W 2060 var (en g├╝├žl├╝ 2060) ve i┼člemcisi ├žok ├žok daha iyi. OMEN'de hangi 2060 var bilmiyorum.

OMEN alacaksan─▒z Amazon'dan al─▒n. Bence hi├ž almay─▒n, oras─▒ ayr─▒. Ayn─▒ paraya 4800h var Legion 5'te.

Aralar─▒ndan kesinlikle Legion 5. ├ça─č─▒r─▒n Legion hocam─▒ o daha bir ┼čevkle s├Âylesin.

Son d├╝zenleme:
KS
W

Werlott

Zeptopat
Kat─▒l─▒m
16 Nisan 2021
­čść­čśćAsl─▒nda ben de a─č─▒rl─▒kl─▒ olarak Legion d├╝┼č├╝n├╝yorum ama acaba di─čerlerinde g├Âz├╝m kal─▒r m─▒ ki ? Ayr─▒ca neden herkes Legion ├Âneriyor cidden merak ediyorum­čĄö

Yeni konular

Yukar─▒