Çözüldü 12.000TL F/P Gaming Laptop önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bütçe
12.000TL ve azıcık daha üstü

Ahmet Selman

Kilopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Tasarım&Video Editörü
Üniversite ve oyun için bir laptop istiyorum. bütçem 12K (Biraz üstüne çıkabilir.) yeni çıkan bütün oyunları oynamak istiyorum. Bu sene içinde almak istiyorum. Çünkü sene başında dehşet zam gelecek diyorlar. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bilgisayarı almayı düşünüyorum da, Discord grubunuz varmış sanırım. Ya oradan fikir alsam ya da senin inceleme ne zaman gelir tam olarak
Hocam, Hyouka55 hocamın açtığı konuda davet linki var. Şu an buraya atarsak ceza alabiliriz. Orada kullanan insanlar da mevcut.

Hocam maddi sıkıntılardan dolayı 14000Tl iken alamadık. Ancak iyi ki alamamışız, şu an fiyatı 13.199 Tl 1000 tl kardayım :D
Edit:
bunu yazarken 13149 tlye düşmüş 50 tl daha cepte :D

Hocam maddi sıkıntılardan dolayı 14000Tl iken alamadık. Ancak iyi ki alamamışız, şu an fiyatı 13.199 Tl 1000 tl kardayım :D
Edit:
bunu yazarken 13149 tlye düşmüş 50 tl daha cepte :D
Hocam iyi ki almamışsınız. Hatta bugün bitecek bir kupon var. 500TL. Eminim daha iyi fırsatlar çıkar karşımıza. Ne demişler; sabreden derviş muradına ermiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı