12-13.000 TL arası telefon önerisi

Bütçe
12-13 K

İspino7

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, 12-13K arası limiti çok zorlarsam 14K olabilir, telefon önerebilir misiniz?
*Kamera konusunda çok üzmeyecek.
*Oyun açısından çok fazla oyun oynamasam da arada birkaç oyuna giriyorum PUBG Wild Rift eFootball gibi.
*Telefonun güncelliği konusunda kararsızım yani güncel olursa daha iyi olur ileride güncelleme alması açısından diyorum.
*En önemlisi de oyun oynarken ya da telefonda takılırken 3-4 ay sonra ısınma sorunuyla karşılaşmamak istiyorum.

Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Ben 12.500₺ küsurlere Note 11 Pro Plus 5G aldım kamera adına çok beklentin yoksa öneririm iyi telefon 1 ay olacak neredeyse, şarjı iyi gidiyor, zaten 120W şarj var 20 dakika civarı doluyor, telefonda ısınma donma kasma yok ağır oyunlar çok oynamadım ama CoD vs oynarken kasmadı.

Android 14 ve hyperos alacak, hyperos ile kamerada yapay zeka etkisi ile bir nebze iyileşme olacağını düşünüyorum 👍

Epi topu 12.500₺'lik telefon tek eksiği OIS olmaması.

Dimensity konusunda kafan rahat olsun 👍

Ben 12.500₺ küsurlere Note 11 Pro Plus 5G aldım kamera adına çok beklentin yoksa öneririm iyi telefon 1 ay olacak neredeyse, şarjı iyi gidiyor, zaten 120W şarj var 20 dakika civarı doluyor, telefonda ısınma donma kasma yok ağır oyunlar çok oynamadım ama CoD vs oynarken kasmadı.

Android 14 ve hyperos alacak, hyperos ile kamerada yapay zeka etkisi ile bir nebze iyileşme olacağını düşünüyorum 👍

Epi topu 12.500₺'lik telefon tek eksiği OIS olmaması.

Dimensity konusunda kafan rahat olsun 👍

Hocam formu gezdiğimde bu fiyat bandında genellikle A34 çok önerilmiş. Xiaomi hiç kullanmadım Samsung kullandım Note 12 Pro düşünüyordum Note 10 Pro'dan farkı yok gibi yorumlar gördüm. Bilgisayar konusunda fikrim var ama telefon konusunda maalesef bilgim yok denecek kadar az. Öneriniz için teşekkür ederim.

Redmi Note 13 Pro+ Türkiye'ye gelirse ona bakabilirsiniz.

Fiyat bandımı gani gani aşıyor bu cihaz 😁

Selam arkadaşlar, 12-13K arası limiti çok zorlarsam 14K olabilir, telefon önerebilir misiniz?
*Oyun açısından çok fazla oyun oynamasam da arada birkaç oyuna giriyorum PUBG Wild Rift eFootball gibi.
*Telefonun güncelliği konusunda kararsızım yani güncel olursa daha iyi olur ileride güncelleme alması açısından diyorum.
*En önemlisi de oyun oynarken ya da telefonda takılırken 3-4 ay sonra ısınma sorunuyla karşılaşmamak istiyorum.

Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Çok kapsamlı bir bilgim yok ama 12-13K arası A34 önerebilirim ayrıca 14K ya zorlama ihtimaliniz varsa A54 almanızı tavsiye ederim Note 11 Pro'nun Note 10 Pro'dan farkı olmadığını duymuştum sadece daha güncel hali sanırım ama dediğim gibi pek bir bilgim yok.

Önerileriniz için şimdiden teşekkür

Samsung A54 Xiaomi'ye bulaşma fiyatının açık ara en iyisi bence şu an

Geri
Yukarı