10.000-13.000 TL arası telefon tavsiyesi

• Konuyu başlatan mba
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 285
S3 mini bile iyidir Note 13 Pro'dan. HyperOS yok çünkü.
Yaklaşık 5 yıldır xaomi kullanıyorum. Arayüzde vs hiçbir problem yaşamadım. Benim bilmediğim bir problem mi var sistemde ?

Vardır hocam illaki çok övülen bir telefon olmuş YouTube'da açıkçası benim de ilgimi çekmedi değil fakat kullanmadım hocam size şöyle diyeyim A34 arkadaşımda vardı 1-2 kez inceleme fırstım oldu tasarım açısından ve akıcılık açısından güzel ben beğendim onun haricinde kamerası da ortalama bir kamera.
Çok teşekkür ederim hocam.

Yaklaşık 5 yıldır xaomi kullanıyorum. Arayüzde vs hiçbir problem yaşamadım. Benim bilmediğim bir problem mi var sistemde ?
Isınma sorunu mu dersin, en ufak şeyde kasma mı dersin? Her türlü çöp bir arayüz. A34'e geçince aradaki akıcılık farkını çok rahat hissedersin. Bende Xiaomi kullanıyorum nefret ediyorum şu arayüzden.

Yaklaşık 5 yıldır Xiaomi kullanıyorum. Arayüzde vs hiçbir problem yaşamadım. Benim bilmediğim bir problem mi var sistemde?

Çok teşekkür ederim hocam.

Hocam açıkçası söylemek gerekirse bende son 3 senedir Xiaomi kullanıyorum Redmi Note 8 kullanıyordum geçtiğimiz senedelerde fiyat performans üründü Redmi 12 aldım yurt dışı oda güzeldi fiyat performanstı şu an uygun bir Redmi Note 12 Pro arıyorum fakat 5G olan değil 4.5G olan çünkü kamerası efsane. Ayrıca bence Apple telefonlarından sonra Xiaomi telefonlarının kamerası çok iyi.

Isınma sorunu mu dersin, en ufak şeyde kasma mı dersin? Her türlü çöp bir arayüz. A34'e geçince aradaki akıcılık farkını çok rahat hissedersin. Bende Xiaomi kullanıyorum nefret ediyorum şu arayüzden.

Hocam 2019 2020 çıkmalı telefon kullanıyorsunuz hafızası 64 GB ortalama bir telefonun altında fakat ben Xiaomi'nin yeni telefonlarında öyle sıkıntılar görmedim herhangi bir ısınma yaşamadım ha şarjdayken Note 8 ısınıyordu ama onun dışında tam F/P.

Hocam açıkçası söylemek gerekirse bende son 3 senedir Xiaomi kullanıyorum Redmi Note 8 kullanıyordum geçtiğimiz senedelerde fiyat performans üründü Redmi 12 aldım yurt dışı oda güzeldi fiyat performanstı şu an uygun bir Redmi Note 12 Pro arıyorum fakat 5G olan değil 4.5G olan çünkü kamerası efsane. Ayrıca bence Apple telefonlarından sonra Xiaomi telefonlarının kamerası çok iyi.

Hocam 2019 2020 çıkmalı telefon kullanıyorsunuz hafızası 64 GB ortalama bir telefonun altında fakat ben Xiaomi'nin yeni telefonlarında öyle sıkıntılar görmedim herhangi bir ısınma yaşamadım ha şarjdayken Note 8 ısınıyordu ama onun dışında tam F/P.
2018 çıkışlı S9 kullandım 5 sene boyunca. Hiç kasma donma yapmadı. Bir kere bile ısınmadı. Performansı bozulana kadar en üst düzeydi hep. Bu telefon sadece 2 aydır bende. Rezillik üstüne rezillik yaşattı bana.

Herhangi bir problemi yok. O arkadaş Xiaomi haterı biraz, ondan dolayı fazla yerden vuruyor. Ama genel toplamda A34'ün daha iyi bir cihaz olduğu bariz. Xiaomi markasından devam etmek isterseniz bütçe yükseltme şansınız varsa Poco X6 serisini inceleyebilirsiniz. Realme GT 2 ve Honor 90 da fiyatına değen cihazlar. Ayrıca bütçeniz dahilinde Poco F4'e bakabilirsiniz. Tercih sizin.

Herhangi bir problemi yok. O arkadaş Xiaomi haterı biraz, ondan dolayı fazla yerden vuruyor. Ama genel toplamda A34'ün daha iyi bir cihaz olduğu bariz. Xiaomi markasından devam etmek isterseniz bütçe yükseltme şansınız varsa Poco X6 serisine bakabilirsiniz. Realme GT 2 ve Honor 90 da fiyatına değen cihazlar. Ayrıca bütçeniz dahilinde Poco F4'e bakabilirsiniz. Tercih sizin.
Yerden yere vurulmayı hakeden bir telefon. Samsung ve Apple'dan şaşmıycaksın. Hadi Huawei de olsun.

2018 çıkışlı S9 kullandım 5 sene boyunca. Hiç kasma donma yapmadı. Bir kere bile ısınmadı. Performansı bozulana kadar en üst düzeydi hep. Bu telefon sadece 2 aydır bende. Rezillik üstüne rezillik yaşattı bana.

Hocam Samsung serisini benim kardeşim kullanıyor 10-15 dakika Instagram'da gezinmesi telefonun patlama kıvamına gelmesine sebep oluyor. Telefonu ben kullanırken sıkıntısını görmedim hocam.

Xiaomi alinmaz diye bir kaide yok, arayuzleri Samsung kadar iyi degil ancak kendi oznelinde kotu de degil. Ozellikle HyperOs ile animasyonlari muthis yapmislar. Ithalatci garantili olmasi bir sorun degilse, 10K'ya Redmi Note 12 Pro 5G var, A54 ayarinda bir model. Butcenizin 1K yukarisinda ise GT 2 var, arayuzu yine Samsung kadar iyi degil ancak A34'un esamesi okunmaz bu model yaninda.

Yeni konular

Geri
Yukarı