12-13.000 TL arası telefon önerisi

Bütçe
12-13 K
Çok kapsamlı bir bilgim yok ama 12-13K arası A34 önerebilirim ayrıca 14K ya zorlama ihtimaliniz varsa A54 almanızı tavsiye ederim Note 11 Pro'nun Note 10 Pro'dan farkı olmadığını duymuştum sadece daha güncel hali sanırım ama dediğim gibi pek bir bilgim yok.

Ilk ciktiginda PUBG testlerine bakmıştım A54 30 FPS A34 60 FPS olmasi lazim idi yani kamera ve diger seyler acisindan iyi olabilir ama oyun acisindan iyi midir bilmiyorum belki degismis olabilir degerler.

Ilk ciktiginda PUBG testlerine bakmıştım A54 30 FPS A34 60 FPS olmasi lazim idi yani kamera ve diger seyler acisindan iyi olabilir ama oyun acisindan iyi midir bilmiyorum
Ilk ciktiginda PUBG testlerine bakmıştım A54 30 FPS A34 60 FPS olmasi lazim idi yani kamera ve diger seyler acisindan iyi olabilir ama oyun acisindan iyi midir bilmiyorum belki degismis olabilir degerler.
Evet optimizasyon sorunu var PUBG'de ama genel olarak her konuda daha iyi A54 PUBG çok önemliyse A34 almalı.

Selam arkadaşlar, 12-13K arası limiti çok zorlarsam 14K olabilir, telefon önerebilir misiniz?
*Kamera konusunda çok üzmeyecek.
*Oyun açısından çok fazla oyun oynamasam da arada birkaç oyuna giriyorum PUBG Wild Rift eFootball gibi.
*Telefonun güncelliği konusunda kararsızım yani güncel olursa daha iyi olur ileride güncelleme alması açısından diyorum.
*En önemlisi de oyun oynarken ya da telefonda takılırken 3-4 ay sonra ısınma sorunuyla karşılaşmamak istiyorum.

Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Bence o bütçedeki en iyi telefon S20 FE kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı