12 adet 220 gram Oreo 100 TL!

Biraz gezinirken fark ettim. Konu sahibinin attığı Oreo ile benim attığımın arasında ne fark var. Hatta benim attığımın gramajı daha fazla değil mi?
228x4 ve 220x12'den bahsediyoruz. Geçen aylarda da çok ucuza Milka vermişlerdi. Bunların da tarihleri yakındır yazmışlar zaten. 75 TL vermek istemiyorum. :D (25 TL kupon var ondan 75 dedim.)
Dünyanın en balon abur cuburu. Orelou kek, oreolu dondurma, oreolu cart, oreolu curt yeter ya.
Seveni çok sana göre balon olabilir. Beğenmiyorsan yeme. 😅

Dünyanın en balon abur cuburu. Orelou kek, oreolu dondurma, oreolu cart, oreolu curt yeter ya.

Balon olup olmadığı tartışılır fakat hayatımda bir kere bile canım oreo çekmedi. Zaten genel olarak bisküvi seven biri değilim.

Türkiye'ye ilk geldiğinde tutmamıştı, 1 tane bile satılmadığı için raflarda en az 5-6 ay durduğunu bilirim.
Sonradan aşırı şekilde reklama boğdular, bayağı destek aldı. Algida ile anlaştılar dondurmaya falan koydular sonra devamı geldi. Ben şahsen sevmem, kişisel tercih tamamen. Metro Negro mı ne vardı, o çok şahane geliyordu bana.

Abur cubura bile indirim kovalıyoruz, alacak olan kaçırmasın alsın. Hem kendiniz yersiniz hem misafire çayla birlikte ikram edersiniz mis gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı