12 Bin TL Gaming Laptop seçimi

• Konuyu başlatan YxD
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 51
  • Görüntüleme 2B
Bütçe
12.000
Legion 5 almayın. Ekranda sıkıntısı var. Onun yerine bütçeyi 14.000 lira yapıp Excalibur G900 alın. Veya Monster Tulpar T7 de olabilir. O da olmazsa MSI GF75 olabilir.

Random atmayacağım, random atmayacağım... Legion yerine G900 önermek nedir ya? 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 .

2 3 konu degil ki bayağı ve konu icinde bayağı kisi iade ettigini soyledi kisaca sorunlu bir laptop.

Hocam bakın bunlar seri üretim ürünleri, tabii ki sorunlu ürünler olacak aralarında. Bu cihazdan sadece 100 tane üretilmiyor ki, belki de bir günde 1000lerce üretiliyor.

Legion 5 sorunsuz degil, en azindan bana denk gelenler sorunsuz değildi :)
Benim gibi teknolojide cok sanssiz birisiysen Legion alma, teknolojik ürün alma dogrusu :)

Kullanmis gibi konusuyorsunuz ben kullandim cok inceledim yorumlarida okudum cevremdede alip pişman olan cok maalesef sizin uzaktan izleyip gorduklerinize inanacak degilim kendi deneyim inceleme ve gorduklerime gore sorunlu bir cihaz tavsiye etmiyorum konu sahibi kendi bilir.

34535D85-1F76-48DB-9993-9C7DB31189DD.jpeg

Bu dedikleriniz 2 haftada mı oldu?
Eğer doğru olsaydı yakınınızdakiler sizi uyarırdı😉
@Dark Lord of the Sith @Radeon RX 5500M.

İsinma sorunu yasandi, çökme yasandi, fan sesi sorunu yasandi, klavye sorunu oldu daha neler neler.

Çökmeye bir şey diyemem ama, ısınmadan kastınız nedir? Kaç derece olduki ısınma sorunu yaşadınız. Fan sesi her oyun laptopunda olur, sessizlik arıyorsanız Ultrabook almanız lazım. Klavye sorunu nedir? Bana gerçekten yaygın sorunlardan bahsederseniz sorunlu olduğuna ikna olacağım.

Legion 5 almayın. Ekranda sıkıntısı var. Onun yerine bütçeyi 14.000 lira yapıp Excalibur G900 alın. Veya Monster Tulpar T7 de olabilir. O da olmazsa MSI GF75 olabilir.

Legion 5 almayın deyip Excalibur önermek, bu bir tür "siz sorun yaşamamışsınız, alın Excalibur'u görün gerçek sorunu" demek olmuş.

Legion 5 sorunsuz degil, en azindan bana denk gelenler sorunsuz değildi :)
Benim gibi teknolojide cok sanssiz birisiysen Legion alma, teknolojik ürün alma dogrusu :)

Hocam anlatamadığımız şey şu, her laptopta sorun çıkabilir. Önemli olan kronik sorunu var mı ve çok sorun çıkarıyor mu? Önemli olan bu. Legion'un kronik sorunu yok, sorun çıkarma olasılığıda az. Ben demiyorum ki hepsi mükemmel sorunsuz, illaki çürükler olacaktır.
Beraber alindi zaten :) Kullanmayan lutfen konusmasin, bos konusuyorsunuz cunku burada kanitlar var.

Kanıtlarınız nelerdir, sunar mısınız?

Geri
Yukarı