12 bin TL monitör dahil Vatan Bilgisayar'dan sistem önerisi

Cyenn

Hectopat
Arkadaşlar ileriye dönük bir bilgisayar istiyorum, ileride ofis bilgisayarı olarak da kullanılabilir. Oyun oynatma kapasitesi olarak da tatmin ederse güzel olur. Ryzen 5 5600G ile APU sistem kurmayı denedim fiyatı 10K'yı geçiyor, alternatif olarak önerdiğiniz bir seçenek var mı yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ileriye dönük bir bilgisayar istiyorum, ileride ofis bilgisayarı olarak da kullanılabilir. Oyun oynatma kapasitesi olarak da tatmin ederse güzel olur. Ryzen 5 5600G ile APU sistem kurmayı denedim fiyatı 10K'yı geçiyor, alternatif olarak önerdiğiniz bir seçenek var mı yardımcı olursanız sevinirim.

R5 5600G almayın onun yerine RX6400 var hem aynı fiyat hem 2X FPS farkı var.

Zaten Vatandan alabilmek için bütçemi yükselttim eğer oradan almayacaksam FrekansTV Bilgisayar Sistemi - inventus (içindeki 1-2 parçayı değiştirip) alırdım fakat bir şey olur falan satıcıya kolayca ulaşmak istiyorum.

FrekansTV Bilgisayar Sistemi - inventus bu sistemi alacak olursam içindeki ssd'yi 500gb yapıp işlemciyi de 5600g yapsam fiyatına göre uygun bir sistem olur mu veya işlemciyi değiştirmeme gerek var mı?
Daha önce internetten elektronik cihaz almadım, az para da vermiyoruz sonuçta ihtiyaç halinde yardım alamazsam diye endişeleniyorum.

Son düzenleme:
Zaten vatandan alabilmek için bütçemi yükselttim eğer oradan almayacaksam FrekansTV Bilgisayar Sistemi - inventus (içindeki 1-2 parçayı değiştirip) alırdım fakat bir şey olur falan satıcıya kolayca ulaşmak istiyorum.

FrekansTV Bilgisayar Sistemi - inventus bu sistemi alacak olursam içindeki SSD'yi 500GB yapıp işlemciyi de 5600G yapsam fiyatına göre uygun bir sistem olur mu veya işlemciyi değiştirmeme gerek var mı?
Daha önce internetten elektronik cihaz almadım, az para da vermiyoruz sonuçta ihtiyaç halinde yardım alamazsam diye endişeleniyorum.

Neden APU almak istiyorsunuz onun yerine RX6400 alın hem aynı fiyat hem GTX 1650 ile aynı performans.

Bunu almanız daha iyi olur hocam.
Ek olarak buna da bakabilirsiniz. ULTIMA-6600 / INTEL i3-12100F / ASUS Radeon DUAL RX 6600 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Bunu almanız daha iyi olur hocam.
Ek olarak buna da bakabilirsiniz. ULTIMA-6600 / INTEL i3-12100F / ASUS Radeon DUAL RX 6600 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
Monitör de alacağım zaten bütçemi aştıkça aştım daha 12k'yı aşamam.

Neden APU almak istiyorsunuz onun yerine RX6400 alın hem aynı fiyat hem GTX 1650 ile aynı performans.
İşlemci olarak memnun eder mi photoshop, çizim gibi işlerle de uğraşıyorum da.

INTEL I3 10100F-ASUS DUAL RX6400-4G-PRIME H410M-A-KIOXIA 480GB SSD-8GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu sistemden bahsettiğinizi varsayarak konuştum

INTEL I3 10100F-ASUS DUAL RX6400-4G-PRIME H410M-A-KIOXIA 480GB SSD-8GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu sistemden bahsettiğinizi varsayarak konuştum
Seçtiğin kasa facia RTX 2060 sistem dururken R5 5500G neden alıyorsun? Bütçene çok az daha ekleyip 2. el monitör bulabilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı