12 bin TL'ye kadar 3D yazıcı önerisi

Earendil07

Hectopat
Merhaba, daha önce hiç 3D yazıcı kullanmadım. Başlıkta belirttiğim fiyatlarda bir 3D yazıcı arıyorum. Basmak istediğim şeyler genel olarak büyük şeyler, işte miğferdir kılıçtır silahtır ve küçük olmayan figürler vesaire. Sanırım bu tarz şeylere uygun olan ve bu fiyat için genelde önerilen yazıcılar ender-3 V3 ke, ender-3 V3 SE, ender 3 s1, ender 3 S1 Pro ve elagoo neptune 4. bu fiyata hangisini öneririrsiniz? Veya bu fiyata bunlardan daha iyi bir şey var mı? Ve bunlar işimi görür mü?

KE, N4'e göre daha az uğraştırır. Birbirine yakın makineler, belirgin bir fiyat avantajı olmadığı sürece KE almak daha mantıklı olur. KE, SE'ye göre daha hızlı, başka artı özellikleri de var, Creality sitesinden özelliklerine bakabilirsin.

3d baskı yavaş bir süreç olduğu için ne kadar hızlı o kadar iyi, bilhassa büyük baskılarda.

Ke, n4'e göre daha az uğraştırır. Birbirine yakın makineler, belirgin bir fiyat avantajı olmadığı sürece ke almak daha mantıklı olur. Ke, SE'ye göre daha hızlı, başka artı özellikleri de var, creality sitesinden özelliklerine bakabilirsin.

3D baskı yavaş bir süreç olduğu için ne kadar hızlı o kadar iyi, bilhassa büyük baskılarda.

Hocam KE ile N4 arasında yanlış görmediysem iki bine yakın fiyat farkı var. Ke bu fiyat farkına değer mi? Değmez ise N4 mü daha iyi SE mi? Ayrıca yeni çıkacak dediğiniz modelin fiyatı KE'den çok çok yüksek olmazsa o modeli almak mantıklı olur mu?

Biliyorum ama benim için taksit seçeneği ve ertelemeli ödeme imkanları önemli :) O yüzden HB üzerinden alacağım açıkçası. Biraz araştırdım N4 Pro'dan sanırım birçok konuda daha iyi V3 KE.

Hepsiburada üzerinden alındığında N4 Pro 12500; KE 13500TL. Fiyat farkı sizce verilmeli mi? @Siyah Martı
V3 ke robolinkte 12k Ankara' da oturuyorsan gidip elden alabilirsiniz. İyi kötü servisi de var. Hepsiburada üzerinden alicaniz domirobottan daha iyidir. N4 pro nun sorunları olan cihaz v3 ke yeni sorunu var mi bilmiyorum ama ben olsam v3 ke alırdım daha param olsa cr10 se alırım

Geri
Yukarı