12 GB ekran kartı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir düşmanınızla savaşırsanız, ona bildiğiniz tüm taktikleri öğretmiş olursunuz.

Birde söylermisin acaba neremiz benziyormuş ben birileri doğru öğrensin diye sinirleniyorum sonucta sen ne anlarsin diyorlar bence senin asıl onlardan farkın yok.

Sorduğun soru benim gözümde 13 yaş ve küçükler için ideal bir soru abi :D Doğru öğrenecek insan gelip de buraya mı bakacak ? Milleti doğruya yönlendirecek kadar zeki olduğunu savunuyorsan başkalarından fikir alma. Sende olanları kullanmaya bak, herhalde fazla bir malzeme yok sende ondan bu şekilde soru sordun? Hiç bilemedin he he sen haklısın, tamam doğru, harika bir cihaz olmalı der geçersin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu bunu bırakın ben "Crossfire köprüsü mü o da nesi", "PhysX DirectX'in alternatifidir, bir oyun hem dx hem PhysX kullanamaz", "256 renk 16 Bit renk derinliğinden iyidir" diyen bilgisayar mühendisliği mezunu insanlar gördüm. Esas diplomalı cahiller büyük tehlike. Millet onları adam sanıp işlerini yaptırtıyor çünkü. Ayrıca bunları adam etmek de imkansız koskoca diplomalı insanlara mesleğini öğretecek olan biz değiliz ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı