12 GB NVIDIA 3060 pişman eder mi?

İlk olarak WattMan hatası oldukça azaldı ve o hata sadece ekran kartından olmayabiliyor, sistemdeki diğer bileşenlerden de kaynaklanabilir. İkincisi WattMan hatası olunca değişim yaparlar. Değişim yapmadıklarını nerde okuduysan güzel sallamışlar. Her okuduğuna inanmanı tavsiye etmem.

Aynı paraya 6700XT çok daha mantıklı. Kartın ayarlarıyla oynamayıp WHQL sürüm kullanırsan sorun yaşama ihtimalin çok düşük.

İlk olarak WattMan hatası oldukça azaldı ve o hata sadece ekran kartından olmayabiliyor, sistemdeki diğer bileşenlerden de kaynaklanabilir. İkincisi WattMan hatası olunca değişim yaparlar. Değişim yapmadıklarını nerede okuduysan güzel sallamışlar. Her okuduğuna inanmanı tavsiye etmem.

Sanırım internette, Hayatında AMD'nin A'sını görmemiş NVIDIA fanboylarının yalanlarına inanmış konu sahibi. Ben 3 kere WattMan almışımdır ve garanti açıdan sorun yaşamadım.

Bana arkadaşlarım dedi. Biri 12 GB NVIDIA 3060 kullanıyor memnunmuş kendisi. Benim AMD kullanan bir arkadaşım var oda öyle dedi garanti olmuyormuş diye.

Aslında dediğim gibi. AMD almayı düşünüyordum 6700XT ama hatalarla uğraşmamak için sıkıntı çekmemek için NVIDIA kararı aldım. Sıkıntı yaşamayacağımı bilsem koşa koşa AMD alırım.
Dostum forumda vallahi anlatmaktan dilimde tüy bitti. Daha hiç AMD kullanmamış adam kalkıp kötülüyor. Zaten 3060’ın 6700XT’ye en ufak bir üstünlüğü bile yok. (oyunda)

Fakat illa Nvidia diyorsan 3060 dışında 3000 serisinden çok az kart önerebilirim.

Bana arkadaşlarım dedi. Biri 12 GB NVIDIA 3060 kullanıyor memnunmuş kendisi. Benim AMD kullanan bir arkadaşım var oda öyle dedi garanti olmuyormuş diye.

Garanti dışı kalma diye bir durum yok. Eğer firma öyle bir şey derse de tüketici hakem heyetine başvurursunuz. Sırf hurafeler ve geçmişten kalma önyargılarla kendi paranıza yazık etmeyin.

Ben 4 ay önce Sapphire RX 6700 10 GB aldım ve bir defa WattMan hatası almadım. Bence arkadaşının başına bu hata gelince hemen AMD alınmaz moduna geçmiş. Bu tamamen ön yargıdan başka bişey değil.

Dostum forumda vallahi anlatmaktan dilimde tüy bitti. Daha hiç AMD kullanmamış adam kalkıp kötülüyor. Zaten 3060'ın 6700XT'ye en ufak bir üstünlüğü bile yok. (oyunda)

Fakat illa NVIDIA diyorsan 3060 dışında 3000 serisinden çok az kart önerebilirim.

Biliyorum hocam. Bende oyun için alıyorum sistemi ama kararsız kaldım bir taraf AMD bir taraf NVIDIA al diyor. Biri paran değerliyse NVIDIA değersizse AMD al dedi. 20k üstüne çıksam AMD yüzüne bakmam ama para boşuna gider diye korkuyorum gayet yüksek bir para. Aile parasıyla alınacağı için değişim yapamam yaparsam çok pahalı yapmam.

Biliyorum hocam. Bende oyun için alıyorum sistemi ama kararsız kaldım bir taraf AMD bir taraf NVIDIA al diyor. Biri paran değerliyse NVIDIA değersizse AMD al dedi. 20k üstüne çıksam AMD yüzüne bakmam ama para boşuna gider diye korkuyorum gayet yüksek bir para.

Nvidia da iyidir ama çok daha fazla para verip aynı performansı almak istiyorsan Nvidia al ama parana yazık edersin.

3060 iyidir hocam NVIDIA'dan şaşma. Şimdi AMD önerenler yarın öbür gün konu açtığında yardımcı olmuyolar.

AMD önerenler yarın öbür gün konu açtığında yardımcı olmuyorlar derken? Ne zaman yardımcı olunmadığını gördün? Lütfen yanlış bilgi vermeyelim.

Geri
Yukarı