12 GB NVIDIA 3060 pişman eder mi?

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. Arkadaşlarla da konuştum önerilerini aldım ve NVIDIA almaya karar verdim. AMD almak bana kumar oynamakmış gibi geldi WattMan gibi hatalar yaşanırsa değişim olmuyormuş. Garanti dışı da oluyormuş sanırım. Aslında dün 12 GB AMD mi yoksa NVIDIA mı diye konu açtım çoğu kişi sistem attığı için yanıt alamadım sadece 2-3 tane mesaj vardı ekran kartıyla ilgili. 15.000 TL sisteme ayıracağım. 3060 Ti düşünüyordum ama sistem geleceğe yönelik olacağı için 12 GB alma kararı aldım. Pişman eder mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
1080p oynayacaksanız pişman etmez. Ben de kullanıyorum ve memnunum.

Merhaba. Arkadaşlarla da konuştum önerilerini aldım ve NVIDIA almaya karar verdim. AMD almak bana kumar oynamakmış gibi geldi WattMan gibi hatalar yaşanırsa değişim olmuyormuş. Garanti dışı da oluyormuş sanırım. Aslında dün 12 GB AMD mi yoksa NVIDIA mı diye konu açtım çoğu kişi sistem attığı için yanıt alamadım sadece 2-3 tane mesaj vardı ekran kartıyla ilgili. 15.000 TL sisteme ayıracağım. 3060 Ti düşünüyordum ama sistem geleceğe yönelik olacağı için 12 GB alma kararı aldım. Pişman eder mi sizce?

Bence etmez bende daha yeni PC aldım 3060 memnunum ama 3 4 sene sonra yeni oyunlar da Ultra ayalarda oynatmaz. Ama kullanım alanına bağlı.

Ben 12 gb 3060 kullanıyorum ultra ayarlarda oynamadığım oyun yok gayet memnunum fakat herkes rx 6800 gibi modeller öneriyor bende nvdia almak istemiştim o sebeple aldım pişman değilim.

AMD istemiyorsanız o fiyatlarda en alınabilir NVIDIA kartı.

Aslında dediğim gibi. AMD almayı düşünüyordum 6700XT ama hatalarla uğraşmamak için sıkıntı çekmemek için NVIDIA kararı aldım. Sıkıntı yaşamayacağımı bilsem koşa koşa AMD alırım.

O konuyu görmüştüm bütçenize uygun güzel bir RX 6700 XTli sistem vardı. RTX306012 GB RX 6700 XT ile kıyaslanabilecek bir kart değil. Saf performans noktasında ezip geçiyor RX 6700 XT. Kendi sistemimde şu an RX6700 kullanıyorum. En ucuz RX6700 modeliydi kendisi. Bir kez bile hata vermedi. Sorunsuz kullanıyorum. Artık AMD kartlardaki problemler ciddi anlamda azaldı ve bu tarz hazır sistemlerde olmasına ben pek olasılık vermiyorum.

Aslında dediğim gibi. AMD almayı düşünüyordum 6700XT ama hatalarla uğraşmamak için sıkıntı çekmemek için NVIDIA kararı aldım. Sıkıntı yaşamayacağımı bilsem koşa koşa AMD alırım.
Sıkıntı falan yok kim size söylediyse yalan atıyor.6650XT kullanıyorum yazılım hatası falan yok.Bu bütçelerde AMD alınır.

Geri
Yukarı