12 GB NVIDIA 3060 pişman eder mi?

NVIDIA da iyidir ama çok daha fazla para verip aynı performansı almak istiyorsan NVIDIA al ama parana yazık edersin.

AMD önerenler yarın öbür gün sorun çıktığında yardımcı olmuyorlar derken? Ne zaman yardımcı olunmadığını gördün? Lütfen yanlış bilgi vermeyelim.

:) Çok gördüm hocam merak etme. Sonrasında AMD almaya tövbe edenleri de çok gördüm.

:) Çok gördüm hocam merak etme. Sonrasında AMD almaya tövbe edenleri de çok gördüm.

Böyle yorumları görünce AMD almaktan daha da tırsıyorum. Dediğimi yanlış anlamayın bu arada susun anlamında değil psikolojik olarak beynim AMD alma NVIDIA al diyor. Kendi param olsa gider AMD sıkıntı çıkardı diyelim NVIDIA alırım ama aile parasıyla alacağım için değişim çok yapamam.

Bence AMD Radeon 6700 XT al, daha güçlü bir kart olduğu için daha uzun süre kullanırsın. 3060 daha çabuk eskir. Sonra bir daha ekran kartı alma stresine girersin. Bunu da düşün bence.

Ben hatalardan korkuyorum.

Nvidia da güzeldir fakat tüm ürünlerini gereksiz bir şekilde pahalıya satar. Yıllardır böyle ve değişecek gibi durmuyor. Fazla para verip aynı performansı alırsın ve olan parana olur. Ayrıca AMD yi kötülemek için algı yönetimi yapıyorlar onları dinleme sakın.

Ben hatalardan korkuyorum.

Bak sana önceki mesajlarda bir arkadaş yazmış. RX 6700XT modelinin en ucuz versiyonunu kullanıyorum, daha bir kez daha hata vermedi demiş. Kullanan kişilere inanman daha yerinde olur bence. Ha gene içine sinmiyor ise NVIDIA alabilirsin kardeşim o kartta üzmez seni. Ama kararsız kalma, en kötü şey kararsızlıktır.

RTX 3060 12 GB olduğuna aldanmayın kas gücü olarak zayıf sayılacak kart alabiliyorsanız RX 6700, 6700XT modellerini alın derim ama yok ben AMD istemiyorum diyorsanız tabii'ki son karar sizin, RTX 3060 kas gücü olarak zayıf yakın bir tarihte artık 12 GB VRAM doldurabilecek bir kart olmaktan çıkacaktır.

Zamanında RTX 3060 12 GB mining olduğu için o kadar VRAM koyuldu, keske RTX 3060 Ti 12 GB VRAM sahip olsaydı hatta RTX 3070 çok daha iyi giderdi.

Bak sana önceki mesajlarda bir arkadaş yazmış. RX 6700XT modelinin en ucuz versiyonunu kullanıyorum, daha bir kez daha hata vermedi demiş. Kullanan kişilere inanman daha yerinde olur bence. Ha gene içine sinmiyor ise NVIDIA alabilirsin kardeşim o kartta üzmez seni. Ama kararsız kalma, en kötü şey kararsızlıktır.

Teknoloji işi şans işidir. NVIDIA'da da sorun yaşayabilirim ama AMD'ye göre daha düşük ihtimal. Belki onlar sıkıntı yaşamamıştır diye düşündüm.

Teknoloji işi şans işidir. NVIDIA'da da sorun yaşayabilirim ama AMD'ye göre daha düşük ihtimal. Belki onlar sıkıntı yaşamamıştır diye düşündüm.

Yukarda söyledim bir daha söyliyim. 4 ay önce Sapphire RX 6700 10GB aldım hatta bundan önceki ekran kartım da AMD idi ve hiçbir sorun yaşamadan yıllarca kullandım. Hani AMD sorunluydu? Dediğim gibi AMD yi kötülemek için algı yönetimi yapanların sayısı oldukça fazla.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı