12 km uzaktaki Anadolu lisesine OBP ile yerleşilebilir mi?

Lankaynn

Centipat
Daha fazla  
4 Haziran'da LGS var fakat LGS'den bir beklentim yok, bu yüzden OBP ile okula yerleşmek istiyorum.

OBP puanım sınavlar bitince hemen hemen 96.5421 oluyor, okulun OBP puanı 95.8830. Yerleşmek istediğim okul bana 12 km uzakta. Sizce yerleşebilir miyim?
  • Üsküdar Bülent Akarcalı Anadolu Lisesi. İstanbul / Üsküdar.

Son düzenleyen: Moderatör:
4 Haziran'da LGS var fakat LGS'den bir beklentim yok, bu yüzden OBP ile okula yerleşmek istiyorum.

OBP puanım sınavlar bitince hemen hemen 96.5421 oluyor, okulun OBP puanı 95.8830. Yerleşmek istediğim okul bana 12 km uzakta. Sizce yerleşebilir miyim?
  • Üsküdar Bülent Akarcalı Anadolu Lisesi. İstanbul / Üsküdar.
Bi aralar nüfus müdürlüğünden adres değişikliğiyle vs hallediliyordu. Hala devam ediyorsa o şekilde olabilir.

Bahşiş ile yapılıyordu galiba, ben Güngören'de oturan biriyim lakin Bahçelievler'de gösterip kaydımı orada bir ortaokulda okumuştum. Aradan uzun zaman geçti lakin halen olacağını düşünüyorum.

bahşiş ile adresinizi farklı gösterip gidebiliyorsunuz ben bu şeklide güngörendeki bir okula yerleşebilmiştim

OBP puanım sınavlar bitince hemen hemen 96.5421 oluyor, okulun OBP puanı 95.8830. yerleşmek istediğim okul bana 12 km uzakta. Sizce yerleşebilir miyim?
  • Üsküdar Bülent akarcalı Anadolu lisesi. İstanbul / Üsküdar.

Benim bildigim eger halen o sistem devam ediyorsa ilk secimde oradakileri alıyorlar ikincisinde uzaktakileri alıyorlar diye biliyorum.

Hepnize teşekkür ederimde normal bir şekilde girebilme şansım var mı onu ögrenmek istedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı