Uzaktaki nitelikli bir Anadolu lisesi mi yakındaki OBP ile alan bir Anadolu lisesi mi?

Eğer tanıdıklarınız o okuldaysa mantıklı bir seçim olmuş açıkçası. Ortam sizi etkilemesinde, sorun çıkmaz diye düşünüyorum.

Bu arada yanlış anlamayın, gideceğiniz okulun ismi ne? Meraktan soruyorum.

OBP ile olan bir Anadolu lisesindeyim. Yeni açıldığı için tercih ettim. Nitelikli hiçbir okul gelmiyordu. Bu okulda bu sene yeni olduğu için ve temelinin sağlam olacağını düşündüğüm için gittim.

Cahit Zarifoğlu Anadolu lisesi peki sizin LGS puanınız kaçtı?

3-4 tane Zarifoğlu Anadolu Lisesi var hocam, sizin yer neresi?

Benimki kötüydü ya, çalışmadım. 324 mü 334 mü ne almıştım yanılmıyorsam.

Beylikdüzü

3-4 tane Zarifoğlu Anadolu Lisesi var hocam, sizin yer neresi?

Benimki kötüydü ya, çalışmadım. 324 mü 334 mü ne almıştım yanılmıyorsam.

Sizin okulun adı neydi hocam ben de merak ettim şimdi :)

Hoş ve minik bir okula benziyor hocam. Okuldaki öğrenci sayısı çok fazla değil ise kafanız rahat olur.

Şehit Mühendis Yiğit Ali Çavuş Anadolu Lisesi.

Hocam yani bu okulun yakınında 4.51 ile alan Anadolu lisesi var o okul 800 küsur kişi alıyor bu okul 1000 küsur kişi alıyor sizce nasıl?

Hocam yani bu okulun yakınında 4.51 ile alan Anadolu lisesi var o okul 800 küsur kişi alıyor bu okul 1000 küsur kişi alıyor sizce nasıl?

Beylikdüzü kalabalık bir yer, zaten Adıyaman gibi bir yerde bile bu yeni okulda 600 kişi var ise o okulda 1000 kişi olması normal. Okul küçük gibi gözüktü bana ama. Sınıf mevcutları kalabalık olabilir.

Beylikdüzü kalabalık bir yer, zaten Adıyaman gibi bir yerde bile bu yeni okulda 600 kişi var ise o okulda 1000 kişi olması normal. Okul küçük gibi gözüktü bana ama. Sınıf mevcutları kalabalık olabilir.

40 kişi bahsettiğim 4.51'lik okul da 35 kişiydi yani çoğu okul böyle istisnalar hariç

Ortama bağlı her şey, 90 OBP ile alan klasik Anadolu lisesi işte hocam en fazla ne olabilir ki :)

Ben baktığımda 47 yazıyordu hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı