12. sınıflar tehdit ediyor

Biber gazı taşımaya başla çıkışta biri tutup dövmeye kalkarsa sıkar kaçarsın. Biber gazını hafife almayın adamı çok fena yapıyor.

Valla hocam biz burda konuşuruz boş konuşuruz dayak yiyen de siz olursunuz belki yemeyende 12. Sınıflarda aklı sıra kızı koruyup onla sevgili oluruz umuduyla yaparlar müdüre gitsenizde pek bişey değişmez aynı zamanda okuldan çıktığınız an öğretmenler müdür yardımcısı vs. boş umursamaz ha yaparsınız sonra ben flash gibiyimdir kaçarım derseniz kötü haber okulun her Allah'ın günü kaçamazsın kısacası size kalmış. Ama illa tavsiye isterseniz bence umursamayın çünkü dayak yediğinize değecek bir şey olmaz. Olay bir süre sonra unutulur normal devam eder o kıza da pek yaklaşmayın.

Vallahi hocam biz burada konuşuruz boş konuşuruz dayak yiyen de siz olursunuz belki yemeyende 12. sınıflarda aklı sıra kızı koruyup onunla sevgili oluruz umuduyla yaparlar müdüre gitsenizde pek bir şey değişmez aynı zamanda okuldan çıktığınız an öğretmenler müdür yardımcısı vs. boş umursamaz ha yaparsınız sonra ben flash gibiyimdir kaçarım derseniz kötü haber okulun her Allah'ın günü kaçamazsın kısacası size kalmış. Ama illa tavsiye isterseniz bence umursamayın çünkü dayak yediğinize değecek bir şey olmaz. Olay bir süre sonra unutulur normal devam eder o kıza da pek yaklaşmayın.

Hocam doğru söylüyorsunuz ortaokulda ben de bu arkadışın olduğu durum gi durumla karşılaşmıştım sınıftan hiç çıkmadım olay 1 -2 hafta sonra tamamen unutuldu.

Biri şikayet edin demiş Allah aşkına şikayet etseniz ne olur? Cidden bunu sorun cinayet işleyeni bile şartlı tahliye cart curt diyip bırakıyorlar. Baban bakan vs. değilse (ki büyük ihtimalle değil ifade alır 1 gün nezarette tutar şartlı tahliye ile bırakırlar onlar da çıktıkları gibi sizi bulurlar yarım kalan işi bitirirler. Birkaç beş para etmez için değmez bence.

Hocam benzer durumları bende yaşadım tavsiyem korkak durmayın onlar size baktığı zaman korkakça göz kaçırmayın ama çok da yaklaşmayın yani ama bir süre sonra çocuk umursamıyor korkmuyor bile deyip uğraşmayı bırakırlar zaten seneyede yoklar.

4 yaş büyük 50 kişiye mi?
Bu olaya benzer bir durum gelmişti başıma 4 kişilerdi 10.sınıftım ben fiziksel olarak da cocuktan iyi falan değildim yani 1 77 boyum 61 kilom vardı.Deve gibiydi elemanlar dedim işte aranızdan biri ile teke teke çıkalım sonrasında baya dalaşmıştık.Tavsiyem böyle bişey yapman ama yanında arkadaşların olsun yoksa sen üstüne çıktığın gibi yıkarlar seni yere ama yürekli ol daha sonra kolay kolay sana karışan olmaz

Geri
Yukarı