Ailem beni tehdit ediyor

"PHANTOM"

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Artık bundan bıkmış durumdayım. Her zaman beni tehdit edecek illa bir şey buluyorlar. Bilgisayarım olur dışarı çıkmama olur bisiklete el konma olur bilgisayarı kırmak olur babaya söylemek olur. Gerçekten bıktım. Bu gece odamın kapısı kilitli yattım dün gece bilgisayara format atmıştım ve yanlışlıkla tüm aile resimlerimizin olduğu klasör de gitti. Ne kadar özür dilesem de kendimi affettiremedim. Şimd ide bilgisayardan oyun oynamamı yasaklayacaklar gibi görünüyor. Annem ile küçük bir tartışsak babama şikayet ediyor beni. Babam da telefonda bana şiddet mesajları gönderiyor. Liseye başlayacağım ve o konuda hiç motivasyon vermiyorlar. Senden bir şey olmaz diyorlar her şeyi diyorlar. Bana hakaret ediyorlar. Ara sıra annem bana vuruyor. Gerçekten canım çok sıkkın ne yapacağımı bilmiyorum. Derdimi anlatacak kimsem olmadığı için buraya yazdım yanlış anlamayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benzer şeyleri bende çok yaşadım dostum. Maalesef anne babamızı biz seçemiyoruz, bir şekilde ayrı bir eve taşınana kadar idare etmemiz gerek. Liseye geçerken pansiyonda veya yurtta kalabilirsen senin açından daha iyi olur. Bende bu sene liseye geçeceğim ve yurtta kalmayı tercih ettim sırf tekrar böyle şeyler yaşayıp kendimi üzmeyeyim diye. Kısaca demek istediğim ne olursa olsun moralini bozma.

kanka sıradan tr genci hayatı bence çok takma arkadaş ortamı yap oralara gir ve kafa dinle en azından 1-2 saat ama arkadaş ortamı uyuşturucu, alkol içmeyen tipler olsun yoksa sapıtıyorlar

Geri
Yukarı