12. sınıfta açığa geçilir mi?

nefersefa

Hectopat
Merhaba seneye yani 12. sınıfta açığa geçmek istiyorum sizce mantıklı mı? Özel okul fiyatları arttı ve okulu bırakıp açığa geçmek istiyorum. Dershaneler daha ucuz ve en azından daha fazla soru görürüm diye düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz?

Eğer lisen Anadolu Lisesi ise 1 sene için geçmen bence mantıksız Anadolu Lisesinden mezun diye yazacak diplomanda buda sana +.

Eğer lisen Anadolu lisesi ise 1 sene için geçmen bence mantıksız Anadolu lisesinden mezun diye yazacak diplomanda bu da sana +.

Sence + puan mı Anadolu lisesinden mezun olmak? Eğer öyle ise bir kez daha düşüneceğim.
Çalışı çabalayacaksan geç ama eğer çalışmayıp salarsan çok sıkıntı çekersin pişman olursun.

Artık başka şansım yok. Çok çalışıp elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım.

Sence + puan mı Anadolu lisesinden mezun olmak? Eğer öyle ise bir kez daha düşüneceğim.

Artık başka şansım yok. Çok çalışıp elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım.

Hocam en azından diplomanızda bu lisesinden mezun yazacak ve 1 yılınız kalmış bari 1 yılı tamamlayın ayrıca diploma puanınız sıralamada çok önemli.

Merhaba, bende geçen yıl Anadolu lisesinden açığa geçmiştim. Öncelikle lise diplomasının hiçbir önemi yok. Ayrıca özel okulların ve dershanelerin %95'i rezalet, ben ikisine de gittim. Burada hocalar önemli. Eğer okulunda gerçekten verimini aldığın hocan varsa geçme. Yine dershanede kaç öğrenci kazanmış vs bunlara bakma, hocalar nasıl bunu öğren.

Eğer açık liseye geçip evde yatarsan faydadan çok zararı olacaktır. Açık liseyi bir kaçış ya da kurtuluş olarak görmeyip derslerine adamakıllı çalışırsan çok çok faydası olur. Açık lise hakkında aklına takılan farklı bir soru varsa her bir sorunuz icin konu acarak beni etiketlersen yardımcı olabilirim.

Merhaba, bende geçen yıl Anadolu lisesinden açığa geçmiştim. Öncelikle lise diplomasının hiçbir önemi yok. Ayrıca özel okulların ve dershanelerin %95'i rezalet, ben ikisine de gittim. Burada hocalar önemli. Eğer okulunda gerçekten verimini aldığın hocan varsa geçme. Yine dershanede kaç öğrenci kazanmış vs bunlara bakma, hocalar nasıl bunu öğren.

Deshane hocaları çok iyi kadro olarak. Özel okuldan çok verim alamadım soru bakımından o yüzden dedim.
Eğer açık liseye geçip evde yatarsan faydadan çok zararı olacaktır. Açık liseyi bir kaçış ya da kurtuluş olarak görmeyip derslerine adamakıllı çalışırsan çok çok faydası olur. Açık lise hakkında aklına takılan farklı bir soru varsa her bir sorunuz icin konu acarak beni etiketlersen yardımcı olabilirim.

Hocam artık bıçak kemiğe dayandı. Öyle bir şansım yok. Şu anki 10.sınıflar da çok fazla olduğu için mezuna da kalmayacağım inşallah. Tek girişte halletmek istiyorum. Hem dershane evime daha yakın.

Geri
Yukarı