Senetle/taksitle telefon alınabilecek mağaza önerisi

61340

Kilopat
Merhaba, benim artık yeni telefon almam gerekiyor. 6-7 yıllık Samsung marka telefonu kullanıyorum, çok donuyor ve hafızası vs yok.

iPhone 11 128 GB almak istiyorum fakat çıkan alışveriş kredisi yetmedi. Aylık 1500-2000 TL ödeme imkanım var taksitli olarak. Senetle veya herhangi bir şekilde alabileceğim bir yer var mı? Evkurdan denedim ama iPhone'lara 3 taksit yapıyorlar, 3 taksit geri ödemesi çok yüksek. 6 olsa alırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildi.

Merhaba, benim artık yeni telefon almam gerekiyor. 6-7 yıllık Samsung marka telefonu kullanıyorum, çok donuyor ve hafızası vs yok.

iPhone 11 128 GB almak istiyorum fakat çıkan alışveriş kredisi yetmedi. Aylık 1500-2000 TL ödeme imkanım var taksitli olarak. Senetle veya herhangi bir şekilde alabileceğim bir yer var mı? Evkurdan denedim ama IPhone'lara 3 taksit yapıyorlar, 3 taksit geri ödemesi çok yüksek. 6 olsa alırdım.

Bildiğim kadarıyla tek seçeneğin kredi kartının limiti yetiyorsa oradan çektirmek.

Vatan Bilgisayar'dan alabilirsin. Fibabank ile taksit yapıyorlar. Kardeşime iPhone SE 2020 aldık. 3 taksit yaptırdık. Aylık 2 bin taksitli olarak aldık. Belki senin alacağın için taksit seçeneği vardır. Bir uğra sor.

Telefoncuları gez taksit yapan var.

3 taksit ödeyemiyorum demiş.
Devamında ekleme yaptım. Bizim aldığımız 6 bin'di.

Vatan Bilgisayar'dan alabilirsin. Fibabank ile taksit yapıyorlar. Kardeşime iPhone SE 2020 aldık. 3 taksit yaptırdık. Aylık 2 bin taksitli olarak aldık. Belki senin alacağın için taksit seçeneği vardır. Bir uğra sor.

Devamında ekleme yaptım. Bizim aldığımız 6 bin'di.
İhtiyaç kredisi çekebilirsin. Onda alışveriş kredisi gibi taksit limiti olmaz.
İhtiyaç kredisi reddediliyor, alışveriş kredisi vatancomputerdan denedim 5000tl çıktı. Yetmedi yani.
Türk Telekom, Turkcell veya Vodafone.
Ne şekilde oluyor oralarda
Telefoncuları gez taksit yapan var.

3 taksit ödeyemiyorum demiş.
Anlamadığım şey diğer dandik telefonlarda 10-12 taksit oluyor Iphonelar hep 3 taksit

Vatan Bilgisayar'a gidip taksit sor. Sana açıklamasını yaparlar zaten. Bir sorgulama yapıyorlar. Kaç taksit çıkacağına bakıyorlar. Çıkarsa ve sana da uygun olursa alırsın.

Vatan Bilgisayar'a gidip taksit sor. Sana açıklamasını yaparlar zaten. Bir sorgulama yapıyorlar. Kaç taksit çıkacağına bakıyorlar. Çıkarsa ve sana da uygun olursa alırsın.
Fiba Banka kredisinden bahsediyorsan eğer muhtemelen çıkmayacak çünkü telefon almaya gittim 5000tl çıktı onunlada monitör aldım sinirlenip.

Yeni konular

Geri
Yukarı