12 yaşında 1.40 boyunda olmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
En kötü ihtimal paraya kıyıp boy uzatma ameliyatı olması bence. Tabii o zamana kadar kendisiyle barışık yaşamayı öğrenir herhâlde.
Onu dedimde o sıkıntı, boşa hayatımdan 3 4 ay gidecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, 12 yaşındayım, ve boyum 1.40. çok kısayım spor yapıyorum işe yaramıyor 3 2 haftadır yaptım. Uzamadı. Çok sıkıldım kısa olmaktan yani sevdiğim kızı geçeyim onunla dalga geçeyim yeter. Benimle çok dalga geçti, biraz taktik verin ne olur?

10. sınıfta 16 yaşında 1.50 arkadaşım var siz gene çok kısa sayılmazsınız.

Konuda en iyi cevap. Teşekkürler ☺️ heveslendirdiniz az da olsa.

Arkadaşların dediği gibi çok da heveslenmene gerek yok ben uzunum diye. Sende olacaksın gibi bir şey maalesef yok. Eğer bir tavsiye istiyorsan boyuna takmak yerine kendini geliştirmeye bak. Yaş büyüdükçe insanlar senin nasıl gözüktüğünden çok birikimine ve gücüne bakıyor. Güçlü biriysen 1.10 bile olsan onların gözünde 2 metre oluyorsun.

Selam, 12 yaşındayım, ve boyum 1.40. çok kısayım spor yapıyorum işe yaramıyor 3 2 haftadır yaptım. Uzamadı. Çok sıkıldım kısa olmaktan yani sevdiğim kızı geçeyim onunla dalga geçeyim yeter. Benimle çok dalga geçti, biraz taktik verin ne olur?

Doktora gitmeniz en iyisi gerçekten boyunuz kısaysa ve gelişim sorununuz varsa doktorlar ilaç ile uzatabiliyorlar.

Dostum ben 6.sınıfta 1.36'dım ben de kafama takardım 15 yaşında birden boy atıp 1.72 oldum. Yani büyük ihtimal sonradan boy atarsınız genetiğinizde önemli ve beslenmenizi iyi tutarsanız boyunuz uzar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı