12 yaşında Papara hesabı onaylanır mı?

464718

Decipat
Merhabalar, 12 yaşındayım. Papara hesabımı onaylamak için 13 yaş gerekiyor. Papara'nın internet sitesine baktım, kimlikte fotoğrafı olmayanların ikametgah göndermesi lazımmış. Papara'nın mailine hesap onaylatmak için ben gönderdim. Sizce onaylarlar mı? Onaylamasalar da şansımı denedim. Umarım onaylarlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, 12 yaşındayım. Papara hesabımı onaylamak için 13 yaş gerekiyor. Papara'nın internet sitesine baktım, kimlikte fotoğrafı olmayanların ikametgah göndermesi lazımmış. Papara'nın mailine hesap onaylatmak için ben gönderdim. Sizce onaylarlar mı? Onaylamasalar da şansımı denedim. Umarım onaylarlar.

Yaş sınırı 13 büyük ihtimal onaylanmayacaktır.

Hocam kimlikteki fotoğraf ne alaka bilmiyorum ama deneyin isterseniz denemekten zarar gelmez.

Ne biliyim belki yaşa bakmazlar direk onaylarlar görevlinin boşluğuna denk gelir belki :D.
Hesapları onaylayan kişi bir insan veya şahıs değil, bilgisayarlı bir sistem eğer yaşınızın 12 olduğunu görürse otomatikman onay vermez ve hata payı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı