12 yaşında sevgili olunur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam okulda kafamla uyuşan insan yok ki. Varsa yoksa yok kıyafet yok futbol yok dizi.

Bende de yok hocam gerçekten, takıl kafana göre fazla insanda kötüdür hayatında. Lise de belki daha iyi gider her şey. Arkadaşım yok diye üzülme, takılma tavsiyem kendini geliştir, lise sınavına hazırlan.

Bende de yok hocam gerçekten, takıl kafana göre fazla insanda kötüdür hayatında. Lise de belki daha iyi gider her şey. Arkadaşım yok diye üzülme, takılma tavsiyem kendini geliştir, lise sınavına hazırlan.
Erkek arkadaşlarla çok eğlenirdik. Daha o yaşta aramızda oyun oynarken enseye şaplak .... parmak.

Evet, yaşım 12 fakat bekleyin. Yazının sonunda bana hak vereceksiniz.

Biliyorum ki çoğu kişi zeka yaşımın 12'den yüksek olduğunu söylüyor ve ben bile sürekli zeka yaşımın 16-17 olduğunu düşünüyorum.
Forum halinize bakarsak bu pek mümkün değil bence.
Kızı korumak için sevgili olmak, iyiymiş.

Takmıyorum zaten. Sınavıma hazırlanıp, hemen mezun olmak istiyorum. Bana geçen yıl habire "çocuksun, Pokemon ne ya bebek misin?" diyorlardı. Şimdi yüzlerini görmüyorum ve mutluyum.

Takmıyorum zaten. Sınavıma hazırlanıp, hemen mezun olmak istiyorum. Bana geçen yıl habire "çocuksun, Pokemon ne ya bebek misin?" diyorlardı. Şimdi yüzlerini görmüyorum ve mutluyum.
Pokemonculara bebek diyen adam değildir. Pokemoncu değilim ama bir animeci olarak, Pokemoncular kardeşlerimizdir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı