12 yaşında sevgili olunur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet, yaşım 12 fakat bekleyin. Yazının sonunda bana hak vereceksiniz.

Biliyorum ki çoğu kişi zeka yaşımın 12'den yüksek olduğunu söylüyor ve ben bile sürekli zeka yaşımın 16-17 olduğunu düşünüyorum. Yaşıtlarım sürekli küfretmeler, TikTok'a yönelmeler, saçma sapan davranışlar sergiliyorlar.

Benim bir fikrim var. Mahalleye yeni taşınan bir kız var. Güzel mi güzel. Zeki mi zeki. Önceden de bir kız aklıma düşmüştü böyle. Amacım öpüşmek sonra ayrılmak vs. değil. Biliyorsunuz ülkemizde kadınlar çok fazla rahat değil. Biliyorsunuz cinayetler, şiddetler. Ben bu kızın bu tarz biriyle birlikte olmasını istemiyorum. Çünkü bu kız ileride kendini koruyamaz gibi geliyor.

Sizce bu amaçla sevgili olmak veya arkadaş olmak saçma mı?
Herkes dalga geçiyor, sizce haksız mıyım?
Kardeşim bi abi tavsiyesi sakın öyle işlere girme zamanında girdik de ne oldu? yine hüsran yine hüsran, hayatını yaşamaya çalış , SAKIN AMA SAKIN GİRME O İŞLERE bizi DİNLE....
Saçma sapan işler yapmamanız, TikTok'a yönelmemeniz sizi 16-17 zeka yaşı yapmıyor. 12 yaşındaki normal bir birey böyle olmalı gerekiyor zaten.
A-D-A-M

Tüm küçükler de dışlanmamak için zekiyim yaşıtlarım gibi değilim diyor. Valla ben de sizin gibiydim o zaman da maldım şimdi de malım. Kızın namus bekçiliği sana mı kaldı ayrıca? Kendini koruyamayacağını nerden çıkardın? İstiyorsan da sevgili ol sevgili yapmak zor bir şey değil. Ağzının laf yapması lazım. Ayrıca şunu da belirteyim kıza ben öyleyim böyleyim deme arkadaş bile olamazsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Boş ver kanka takılma. 12 yaşlarında kale alınacak konu değil. Gez toz ve eğlenmene bak.

Yaşın daha küçük bu işlerle uğraşma derim. Zamanla sevgilin olur. Hayatını yaşa bir daha o yaşlar geri gelmeyecek.

Evet, yaşım 12 fakat bekleyin. Yazının sonunda bana hak vereceksiniz.

Biliyorum ki çoğu kişi zeka yaşımın 12'den yüksek olduğunu söylüyor ve ben bile sürekli zeka yaşımın 16-17 olduğunu düşünüyorum. Yaşıtlarım sürekli küfretmeler, TikTok'a yönelmeler, saçma sapan davranışlar sergiliyorlar.

Benim bir fikrim var. Mahalleye yeni taşınan bir kız var. Güzel mi güzel. Zeki mi zeki. Önceden de bir kız aklıma düşmüştü böyle. Amacım öpüşmek sonra ayrılmak vs. değil. Biliyorsunuz ülkemizde kadınlar çok fazla rahat değil. Biliyorsunuz cinayetler, şiddetler. Ben bu kızın bu tarz biriyle birlikte olmasını istemiyorum. Çünkü bu kız ileride kendini koruyamaz gibi geliyor.

Sizce bu amaçla sevgili olmak veya arkadaş olmak saçma mı?
Herkes dalga geçiyor, sizce haksız mıyım?

Olma. Bende 12 yaşımdayım ama şu an sevgili olunacak dönem değil. Ve o kadar erken yaşta sevgili olunmaz.
Edit: Umarım annen ve baban öğrenmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı