12 yaşında YouTuber olmak

Pro oyuncu 11

Picopat
Daha fazla  
12 yaşındayım ve YouTuber olmak istiyorum.

Hevesim var kanalım 193 abone eski videoları sildim. 2.000 izlenme var. Eski videolar edit ile ilgiliydi şimdi nasıl montaj programları kullanılır gibi videolar çekeceğim.

Mikrofon: Boya M1 Pro.
Wabcam ve kamera: Samsung A30(telefon)

Bütçe: Yok ama 2 ay sonra 300 TL olabilir.

Herkes bana velet diye hitap etmekte ama onların kanallarına baktığımdı onlar 7 8 yaşında.

Hevesim var kanalım 193 abone eski videoları sildim. 2.000 izlenme var. Eski videolar edit ile ilgiliydi şimdi nasıl montaj programları kullanılır gibi videolar çekeceğim.

Herkes bana velet diye hitap etmekte ama onların kanallarına baktığımdı onlar 7 8 yaşında.

Senin gibi birçok heveslenen kişileri tanıdım en sonunda hepsi pes etti bir yerden sonra videolar izlenmiyor niye video çekeyim diye dediler ve bıraktılar sen eğer çok hevesliysen denemekten zarar gelmez yaptığın yararlı bir şey bilgili isen dene.

Uğraşma, senden çok var, önüne gelen video çekiyor, seni niye izlesinler? İzlenmek için ne yapıyorsun? Anasını satayım YouTube'a pasta yazıyorum, pasta tarifi bakacağım o da ne "eniştemin suratına pasta attım" gibi videolar çıkıyor bıktım artık bu camiadan.

Geri
Yukarı