12 yaşındaki biri GTA 5 oynayabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben tavsiye etmiyorum, kardeşim 11 yaşında ve ona izin vermedim. Sebebi çok basit aşırı şiddet içeriyor?? Her ne kadar bir çok şeyin farkında olsan da oyun olduğunun farkında olsa da durumun ne olduğunun bir önemi yok küçük yaşta şiddetin bu kadar kolay yapılabildiği bir oyunu tavsiye etmiyorum. Psikoloji bu ne olduğunu sen fark etmeden dahi bilinç altına yerleşir. Daha farklı hikayesel oyunlara yönelmeni tavsiye ederim.

Ben tavsiye etmiyorum, kardeşim 11 yaşında ve ona izin vermedim. Sebebi çok basit aşırı şiddet içeriyor? Her ne kadar birçok şeyin farkında olsan da oyun olduğunun farkında olsa da durumun ne olduğunun bir önemi yok küçük yaşta şiddetin bu kadar kolay yapılabildiği bir oyunu tavsiye etmiyorum.

Benim annemde babamda GTA 5 oynadığımı biliyor babamın haberi var babam dert etmez böyle ufak şeyleri annem çakmazsa konuyu sıkıntı yok ama babam yine annemi ikna eder.

12 yaşında CoD oynayıp sağa sola mermiler, bombalar yağdırıyordum. 6-7 yıl sonra bakacak olursak beni etkilememiş. Yani herhangi bir yeri bombalamak istemiyorum.
Bence bir sakıncası yok istediğini yap. Hakim ol oyun dünyasına.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı