12 yaşındayım ve kitap yazmak istiyorum

Memo in Qatar

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben kitap yazmak istiyorum ve bütün konum falan her şeyim hazır. 15 gün tatile girdik ve ben 35-40 sayfalık bir kitap yazmak istiyorum zaten kelime dağırcığım o kadar yeter xD. Neyse işte ben kitap yazmak istiyorum da internette gördüğüm kadarıyla Adobe Microsoft falan diyorlar ben hiçbirini bilmediğim için deftere yazmak istiyorum. Sorum ise kareli defter mi çizgili defter mi ya da bambaşka bir defter mi lazım bana ve yazdıktan sonra tahminimce yayın evine falan gidiyoruz orada defteri veriyoruz adamlar kitap haline getiriyor öyle sanıyorum. Eğer öyle değilse nasıl olduğunu yazar mısınız lütfen?

Yazacağın alanda gerekli yetkinliğe sahip misin kardeşim ve bu kaçınca yazın? Yaşın henüz küçük, kendine bir defter edinip boş kaldıkça yazmaya çalış zamanla kendini geliştirir daha iyi yapıtlar ortaya koyabilirsin.

Amacın bastırmak falansa, Microsoft Word ile yapmak zorundasın. Tabii, yayınevleri içeriğine bakmadan geri çevirecekler. Geri çevirmeleri bile büyük başarı aslında.

Neyse, böyle bir amacın yoksa deftere yazabilirsin. Paylaşmak istediğin kişilere ulaşamazsın böyle yaparsan. Mesela Sosyal'de paylaşsan kimse deftere yazılan bir kitabın fotoğraflarını okumaz bence. Word halinde yazarsan okunur. En azından ben okurum.

Geri
Yukarı