120 GB SSD tavsiyesi

Bütçe
280

Opel Astra G

Hectopat
Yer
Ardahan
SSD veya HDD modeli
500 GB WD
Anakart
Sony Vpc Laptop
Steam, 240 gün sonra desteğini kesecekmiş. Büyük ihtimal Windows 10'a geçiş yapacağım. Genellikle ETS 2 ve Assetto Corsa tarzı oyunlar oynuyorum. Sistemim bilgilerini ekledim, sizce SSD mi? Yoksa RAM takviyesi mi?

4 GB RAM
HD 5650 2 GB
Intel i3 1.nesil
500 GB HDD.

Son düzenleyen: Moderatör:

SSD olarak bu alınabilir fakat 120 GB çok az kalacaktır. Bütçenizi arttırıp 240 GB veya 500 GB almaya çalışın. Ama oyun performansını SSD çok etkilemeyecektir. En iyi tercih RAM olacaktır.

Kingston SSD bakabilirsiniz
Sorunlu model Kingston A400. Kronik sorunlu değil ama sorun çıkarması muhtemel.

SSD olarak bu alınabilir fakat 120 GB çok az kalacaktır. Bütçenizi arttırıp 240 GB veya 500 GB almaya çalışın. Ama oyun performansını SSD çok etkilemeyecektir. En iyi tercih RAM olacaktır.
Hocam bu bilgisayarla Minecraft ve CS:GO bile oynanmaz zaten. O oyunları nasıl oynuyorsunuz muamma.

Sorunlu model Kingston A400. Kronik sorunlu değil ama sorun çıkarması muhtemel.

Hocam bu bilgisayarla Minecraft ve CS:GO bile oynanmaz zaten.
ETS 2 ve Asetto'yu nasıl oynuyor arkadaş bilmiyorum ama ETS 2 zaten büyük boyutlu bir oyun birde Windows 10 kuracak iyice dolar.

ETS 2 ve Asetto'yu nasıl oynuyor arkadaş bilmiyorum ama ETS 2 zaten büyük boyutlu bir oyun birde Windows 10 kuracak iyice dolar.
i5-650 ve GT 730 ile zor oynuyordum. Bu biraz garip ve mobil işlemci ve kartlar daha düşük performanslı.

Benim SSD kartımda bir sorun çıkmadı ama olabilir model farkı var bir de tabii.
Nasıl model farkı var? M.2 olanlarda alınmaz bu arada. Bildiğim kadarıyla bir sorunları yok fakat mantıklı değiller.

Geri
Yukarı