120 mm kasa fanı önerisi

kaane

Kilopat
120 mm kasa fanlarına ihtiyacım var. Birkaç ayda fiyatlar katlarca yükselmiş, en fiyat performans olacak önerileriniz neler? Bir de kasa Antec NX201, kasaya kaç tane fan taksam yeterli olur? Kasada tek fan var.

Fan taksanız da çok etkilemez zaten önü kapalı kasanın, boşuna almaya gerek yok fan bence. Belki üste 2 tane daha egzoz fan takabilirsiniz ama gereksiz olur. 1 derece belki oynar.

Hocam ben ilk olarak bu fanı alacaktım. Sonra RGB den vazgeçtim. Fiyat olarak bence ideal ancak kullanmadığım için net bir şey de söyleyemeyeğim. Fikir vermesi açısından attım.
CFM değeri düşük ve marka da bilinmedik, alınmaz.

Fan taksanız da çok etkilemez zaten önü kapalı kasanın, boşuna almaya gerek yok fan bence. Belki üste 2 tane daha egzoz fan takabilirsiniz ama gereksiz olur. 1 derece belki oynar.
7 fan takılabiliyor, gidipte @HeroGTR hocamızın attığı 5 fanı alsam işe yarar gibi bence. Peki önünün kapalı olması soğutmayı kötü etkiler mi? Şu anki kasa Dark F40, bence çağ atlamış gibi olur sistem bu Antec NX201 ile.

Hocam ben ilk olarak bu fanı alacaktım. Sonra RGB den vazgeçtim. Fiyat olarak bence ideal ancak kullanmadığım için net bir şey de söyleyemeyeğim. Fikir vermesi açısından attım.
Hocam bunlar iyi midir?

7 fan takılabiliyor, gidip de @HeroGTR hocamızın attığı 5 fanı alsam işe yarar gibi bence. Peki önünün kapalı olması soğutmayı kötü etkiler mi? Şu anki kasa Dark F40, bence çağ atlamış gibi olur sistem bu Antec NX201 ile.

Hocam bunlar iyi midir?

Dark F40'ın hava akışı daha iyi gözüküyor. Şimdi fark ettim, az da olsa önünde açıklık bulunuyormuş Antec'te. Ön kısmı 2 tane fan destekliyor. Bence öne 2 fan almak yeterli olur, isterseniz üste de 2 tane takarsınız.

Hocam bunlar iyi midir?
Önermem, CFM değeri düşük.

Dark F40'ın hava akışı daha iyi gözüküyor. Şimdi fark ettim, az da olsa önünde açıklık bulunuyormuş Antec'te. Ön kısmı 2 tane fan destekliyor. Bence öne 2 fan almak yeterli olur, isterseniz üste de 2 tane takarsınız.

Önermem, CFM değeri düşük.
Hocam şu anki kasa daha iyi mi hava akışına sahip cidden? Öyleyse diğerini iptal edeyim çünkü bunda bile GPU zorladığım zaman 80-90 derece oluyor ve fanlar %50 üzerine çıkıyor.

Geri
Yukarı