120 TL İkinci El VDSL Modem

BlackDread

Hectopat
Gelecek ay sözleşmem bitiyor bende TürkNet'e geçmeyi düşünüyorum. Bulunduğum bölgede 82 Mbps'ye kadar hız desteği alabiliyorum. Ancak elimde şu an için ADSL2+ modem var ve VDSL bir modem almam gerekiyor. Sıfır için bütçem yok ancak ikinci el için 120 lira verebilirim. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci elden Airties 5650 aldım. VDSL için kullanmıyorum ancak önceki modemim Airties 6271 epey eskimişti ve arada kopma oluyordu. Yeni modem SNR değeri düşük olmasına rağmen kopmuyor. Bu kadar iyi olacağını tahmin etmiyordum. Bu arada Turknet YAPA'da kullanıyorum. Santrale biraz uzak olduğum için maalesef VDSL veremeyeceklerini söylemişlerdi.

Gelecek ay sözleşmem bitiyor bende TürkNet'e geçmeyi düşünüyorum. Bulunduğum bölgede 82 Mbps'ye kadar hız desteği alabiliyorum. Ancak elimde şu an için ADSL2+ modem var ve VDSL bir modem almam gerekiyor. Sıfır için bütçem yok ancak ikinci el için 120 lira verebilirim. Önerilerinizi bekliyorum.
2.el almanı önermem özellikle türk telekom modemlerinde. Bütçeni arttırıp Tenda V1200 almanı öneririm. Sonuçta hergün modem almıyorsunuz 1 kere alıyorsunuz.

Türknet: 1 Ay ücretsiz ben 1 ay ücretsiz siz kullanabilirsiniz. Lütfen bu kod ile başvuru yapın. "NYF17YQ71SYJ" İstanbul ümraniyede kullanıyorum. Memnunum adım onur k.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı