1200-1500 TL 144Hz monitör tavsiyesi

Viewsonic XG 2405 indirimde. 1 ms GTG, IPS. Bu fiyata kaçmaz.

GTG ne oluyor acaba?
Madem Samsung istiyorsun:
- Samsung LC24RG50FQMXUF 24" 144Hz 4ms (Display+HDMI) Full HD Fiyatı
-Bir ara MediaMarkt'ta 1100 TL'ye düşmüştü.

Veya:
- Acer ED242QRAbidpx 23.6" 4ms 144 Hz (DVI+HDMI+Display) Full Fiyatı

- (Arkadaşlar atmış ama)

Not: XG 2405'in kutusundan Display Port kablosu çıkmıyor. Eğer alacaksanız ve 144Hz kullanmak istiyorsanız DP kablosu almak zorundasınız. Benim tavsiyem daha önceki önerimde olduğu gibi "aynı paneli kullanan" AOC 24G2U'dur.

vs.
VIEWSONIC 23,8

Bu 2 ürün arasında fiyat farkına değecek fark var mıdır?

GTG ne oluyor acaba?

VIEWSONIC 23,8

GTG griden griye geçiş anlamında kullanılıyor. Tepki süresinde gerçek kabul edilen değerdir.

GTG ne oluyor acaba?

VIEWSONIC 23,8

GTG: Monitörlerdeki GTG Nedir? (Tepki süresinde Grey To Grey) - Technopat Sosyal

Evet, fiyat farkına değer. Tabii IPS panel, pivot ayak desteği sizin için önemli değilse diğerini tercih edebilirsiniz. Diğerinin de artısı curved olması. Kısaca ihtiyacınıza bağlı.

Yanlış Bilgilendirme
Ips panelde GTG 1 ms bulunması imkansız en az 4-5 ms vardır gerçek anlamda.
Ben bunu öneriyorum. Hem va panel ips le tn nin arasında hem de quantum dot teknolojisinden dolayı güzel bir görüntü ortaya çıkıyor.

Ips panelde GTG 1 ms bulunması imkansız en az 4-5 ms vardır gerçek anlamda.
Ben bunu öneriyorum. Hem va panel ips le tn nin arasında hem de quantum dot teknolojisinden dolayı güzel bir görüntü ortaya çıkıyor.
Yanlış bilgilendirme yapıyorsun. İşte 1 MS GTG tepki süreli IPS monitör incelemesi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AOC 24G2U kullanıyorum . Aldığım yer alırken ölü piksel testi falan yaptı çıkmadı. Ben monitörden baya memnunum . Herhangi bir sıkıntısını görmedim . Tavsiye ederim güzel bir monitör.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı