1200-1500 TL 144Hz monitör tavsiyesi

Nereden aldınız hocam?
QP Mağazasından aldım . İstanbul Beşiktaşta . İstanbulda yaşıyorsanız mağazaya gitmenizi öneririm . İstanbulda yaşamıyorsanız internet üzerinden sipariş verirken ölü piksel testi yapılmasını rica ederseniz yapıp gönderiyorlar.

Dosya Ekleri

• qp.png
    qp.png
    11,3 KB · Görüntüleme: 47
Çok fazla ölü piksel sorunu yaşayan olduğunu gördüm internette. Açıkçası o yüzden çekimser yaklaşıyorum o monitöre.

TN panel ve tasarımını beğenmedim hocam. Teşekkürler yine de.

FreeSync açınca kaç MS'ye düşüyor?
James Donkey JD27FG1MS144 27'' 1ms 144Hz Full HD FreeSync Gaming Monitör - incehesap.com Bu ürün nasıldır? James Donkey olduğu için uzak durmak istiyor insan ama 27 inç Samsung panel ve
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
olumlu bir incelemesi var.
2 hafta önce aldım herhangi bir sorun titreme felan yaşamadım yalnız kendi kablosunu takmadım denemedim peugga nın dp kablosuyla kullanıyorum

AOC C24G1 modelini 1 haftadır kullanıyorum. Şimdiye kadar bir problemle karşılaşmadım. Alırken de ölü piksel testi yaptırdım ve çok memnunum şuan için. Mediamarkt ve İtopya'da 1499 TL. Kavisli bir model. Bir bak derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı