1200 TL akıllı saat önerisi

Deptech

Decapat
Merhabalar. Akıllı saat almayı düşünüyorum, ufak bir araştırma yaptım beğendiğim birkaç saat var. GT2 Pro'nun dış görünüşü çok güzel ama 1900 civarı vermek istemiyorum, vicdanım açısından sorun yararabilir. GT2 düşünüyorum o da fazla sportif duruyor. Önerileriniz varsa sevinirim.
Fiyat aralığı: 1200

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Akıllı saat almayı düşünüyorum, ufak bir araştırma yaptım beğendiğim birkaç saat var. GT2 Pro'nun dış görünüşü çok güzel ama 1900 civarı vermek istemiyorum, vicdanım açısından sorun yararabilir. GT2 düşünüyorum o da fazla sportif duruyor. Önerileriniz varsa sevinirim.
Fiyat aralığı: 1200
Hocam ikinci el Apple saatlerine bakabilirsiniz. İsterseniz bir Xiaomi saatlerinede göz geçirin derim.

Huawei GT 2 kullanıyorum 800₺'ye almıştım. Memnunum günlük hayatta spor giyindiğim için rahatsız etmiyor fakat giyim tarzınızı bilmediğim için yorum yapamayacağım.

Saatten Spotify kullanabiliyor musunuz. Şarkı seçip değiştirmekten bahsediyorum. Classic versiyonunu düşünüyorum.
Sport modeli var uygulama olarak çok zengin değil Spotify maalesef kullanılmıyor telefondan indirilen müzikleri oraya ekleyerek çalabiliyorsunuz. Uygulama mağazası ve uygulama çeşitliliği için Samsung saatlere bakın. Ben tamamen aksesuar olarak kullanıyorum.

Geri
Yukarı