1200 TL kulaklık önerisi

Önemli Biri

Centipat
Arkadaşlar AirPods 2. nesil almayı düşünüyordum fakat bilemiyorum. Bu fiyata daha iyi ses kalitesi, bass kalitesi, Mic kalitesi ve özellikleri bakımından daha iyileri var mı sizce?

TWS ve kulak içi olmasını isterim.
Konu güncel.

Son düzenleme:
Arkadaşlar AirPods 2. nesil almayı düşünüyordum fakat bilemiyorum. Bu fiyata daha iyi ses kalitesi, bass kalitesi, Mic kalitesi ve özellikleri bakımından daha iyileri var mı sizce?

TWS ve kulak içi olmasını isterim.
Konu güncel.
Airpods 2. nesilin kalitesi bence piyasada o fiyata satılan kulaklıkların bir çoğu hatta neredeyse tümünden kaliteli diyebilirm. Benim tercihim Airpods olurdu.

Jabra hakkında pek bilgim yok ama bayağı iyi duruyor. Buds Pro önerim. Sony ses kalitesinde bayağı iyi.

Airpods 2. nesilin kalitesi bence piyasada o fiyata satılan kulaklıkların bir çoğu hatta neredeyse tümünden kaliteli diyebilirm. Benim tercihim Airpods olurdu.
Pro ile arasında mic ve ses kalitesi bakımından çok fark varmıdır?

Jabra hakkında pek bilgim yok ama bayağı iyi duruyor. Buds Pro önerim. Sony ses kalitesinde bayağı iyi.
Buds Pro'ya bakacağım. Teşekkürler.

Telefonunuzda LDAC ya da LHDC codec desteği varsa en iyi ses kalitesi için Neobuds Pro alın, 11.11de 1100 TL civarına alınıyordu kesinlikle Airpods Pronun dahi çok ötesinde test edenlere inanmayıp kendim de denedim. Jabralarda kronik problemler yaşamanız muhtemel.

Ama cihazınız iPhone ise mic kalitesi dahil genel toplamda Airpods alırsanız rahat edersiniz.

Telefonunuzda LDAC'ya da LHDC codec desteği varsa en iyi ses kalitesi için Neobuds Pro alın, 11.11'de 1100 TL civarına alınıyordu kesinlikle AirPods Pro'nun dahi çok ötesinde test edenlere inanmayıp kendim de denedim. Jabra'larda kronik problemler yaşamanız muhtemel.

Ama cihazınız iPhone ise Mic kalitesi dahil genel toplamda AirPods alırsanız rahat edersiniz.

LDAC Q35'de de var.

Geri
Yukarı