1200 TL kulaklık önerisi

Makaleler
4
Yer
La Mancha, İspanya
QCY T13 ANC kulaklığım bozuldu. Bütçeme göre sağlam bir şey alıp uzun süre kullanmak istiyorum. Telefonum Samsung.

Kulak içi istiyorum

Beklentilerim:
Dışarı çok ses vermesin
Kulaklığın modları olsun özellikle Bass modu gerekli
Şarjı bütçeye göre üzmesin

Buds FE düşünüyorum daha iyi önerisi olan var mı?

QCY T13 ANC kulaklığım bozuldu. Bütçeme göre sağlam bir şey alıp uzun süre kullanmak istiyorum. Telefonum Samsung.

Kulak içi istiyorum

Beklentilerim:
Dışarı çok ses vermesin
Kulaklığın modları olsun özellikle Bass modu gerekli
Şarjı bütçeye göre üzmesin

Buds FE düşünüyorum daha iyi önerisi olan var mı?
Dostum öncelikle önereceğim kulaklığın yüksek ses seviyesi gerçekten bayağı yüksek. Ben 10 üzerinden en fazla 7 yükseklikte dinliyorum diyebilirim. 10/10 seviyesinde dışarıdan duyulur sesi ama zaten o seviyede normal bir kulak bu sese maruz kalmamalı bence. İkincil olarak bas modu da dahil olmak üzere 20 tane modu var. Şarjı en iyi giden modellerden diye bilirim, yanlış hatırlamıyorsam 30 saat olmalı. Bence f/p olarak daha iyisi yoktur. Kesin önerimdir.

Yanlış bilgi
@Xeaph Hocam ANC de olsa iyi olur. Dışarıdan sesleri çok içeri alıyor mu?
Anc var hocam. Açıp kapatmayı bulamadım ama default açık geliyor.

Sesi alma konusunda da gayet başarılıdır. Bundan önce Soundpeats Capsule3 Pro kullandım onu aratmadı bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıp kapatılamadığı için yok olarak görünüyor. Fakat kulaklığı takınca fark ettim bu cihazda ANC aslında var. Fakat üst seviye bir şey bekleme.
Pasif gürültü engelleme olabilir mi? Taktığınızda fark edilir zaten ama açıp kapatılmayan bir ANC saçma değil mi? Ayrıca ANC olsaydı kesinlikle belirtirlerdi emin olun. Daha iyi bir özellik sonuçta niye belirtmesin ki firma?

Pasif gürültü engelleme olabilir mi? Taktığınızda fark edilir zaten ama açıp kapatılmayan bir ANC saçma değil mi? Ayrıca ANC olsaydı kesinlikle belirtirlerdi emin olun. Daha iyi bir özellik sonuçta niye belirtmesin ki firma?

Ya tabii adı pasif gürültü engellemedir. Ben ANC diye belirtiyorum ama ona farklı bir isim veriliyor olabilir. Çok hakim değilim o tarafa. Yalnız diğer ANC'siz silikonlu kulaklıklarla bir değil. Deneyimlediğim için söylüyorum.

1716646426178.png

Geri
Yukarı