1200 TL kulaklık önerisi

Ya tabii adı pasif gürültü engellemedir. Ben ANC diye belirtiyorum ama ona farklı bir isim veriliyor olabilir. Çok hakim değilim o tarafa. Yalnız diğer ANC'siz silikonlu kulaklıklarla bir değil. Deneyimlediğim için söylüyorum.
Hocam pasif gürültü engelleme ile ANC arasında çok fark var. Farklı kulaklıklarda deneyimlemesem doğru diyeceğim. Ayrıca ANC'nin açılımı Active Noise Cancellation yani aktif gürültü engelleme. Siz ANC'ye tabii adı pasif gürültü engellemedir derseniz bu iyice saçma olmaz mı? :D

Tabii ki yalıtımı iyi olabilir ama sesli ortamlarda yalıtım her ne kadar iyi olsa da bir ANC edemez bana sorarsanız bu bütçedeki bir kulaklık için.

Hocam pasif gürültü engelleme ile ANC arasında çok fark var. Farklı kulaklıklarda deneyimlemesem doğru diyeceğim. Ayrıca ANC'nin açılımı Active Noise Cancellation yani aktif gürültü engelleme. Siz ANC'ye tabii adı pasif gürültü engellemedir derseniz bu iyice saçma olmaz mı? :D

Tabii ki yalıtımı iyi olabilir ama sesli ortamlarda yalıtım her ne kadar iyi olsa da bir ANC edemez bana sorarsanız bu bütçedeki bir kulaklık için.
Hocam ben kör cahilim siz en bilgilisiniz bunu tartışmayalım boşuna. Bana kaliteli geldi ben de adını bilmediğim için karıştırdım teknolojilerin ismini. 16 mesaj daha bu ikisinin farklı olduğunu anlatabilirsiniz problem yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı